Reklama

Krew z krwi

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 131
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najlepiej zrobiony serial ostatniego sezonu

To serial, który jeśli chodzi o liczbę odcinków jest zaledwie maleńką kroplą w porównaniu, z takimi molochami serialowymi jak "Klan" czy "M jak miłość".

Reklama

Tym samym fanów też będzie miał mniej niż wyżej wymienione. Tamte seriale należą, do można rzec familijno- obyczajowych w przeciwieństwie do kryminalnego "Krew z krwi". Czas emisji jest też inny, gdyż drastyczność scen, jest przeszkodą do wcześniejszej emisji. Emisje powtórek też będą inne niż popularnych seriali. To wszystko genialny serial sprowadza własciwie na niebyt w rankingach. No tak, mozna tutaj sie od razu odnieść do publiczności, że ona chce oglądać właśnie takie lekkie serialiki. 

  Ogladałem kiedyś tamte seriale i mam wyrobione zdanie. Po prostu brak w nich swieżości. Po kilkudziesięciu odcinkach tracą na atrakcyjności. Wątki są bardzo naciągane. 

  Moje pytanie brzmi czy jest sens robić coś na siłę, ściągając aktorów drugiej, trzeciej kategorii, lub takich, którzy chca mieć ciepłą posadkę, czy takich z castingów, czyli pseudo-aktorów, czy nie lepiej zrobić coś z dobrymi i bardzo dobrymi aktorami ??? W serialu "Krew z krwi" takich aktorów nie brakuje. To raz a dwa nawet ci mnie znani nie odbiegaja kunsztem od "starych wyjadaczy".

 Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje