Krew z krwi
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 138
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Krew z krwi": Wdowa i bandyci

Życie żony gangstera zamieni się w piekło! Po jego śmierci będzie musiała sama walczyć o przetrwanie w świecie pełnym przemocy.

Od 15 listopada trwają zdjęcia do kolejnego serialu firmowanego przez Canal+, "Krew z krwi". Pełną emocji, sensacyjną opowieść o wdowie po zamordowanym gangsterze wyreżyserują Xawery Żuławski (odc. 1-4) oraz Robert Wichrowski (odc. 5-8), a producentem jest Endemol.

Wdowa i bandyci

Bohaterka nowego serialu "Krew z krwi", Carmen Rota- -Majewska (Agata Kulesza), jest żoną gangstera, ale nie tylko - jej ojciec Andrzej Rota (Jerzy Grałek) to emerytowany "ojciec chrzestny" w Trójmieście. Przez lata handlował tam walutą i narkotykami. Teraz interes przejęli jego syn Wiktor (Andrzej Andrzejewski) i zięć Marek (Zbigniew Stryj).

Reklama

Pomaga im przyjaciel Wiktora, Stefan. Carmen prowadzi dom i próbuje trzymać siebie i dzieci z daleka od przestępczego świata... Jednak będzie musiała się weń zagłębić! Wiktor i Marek przechwytują transport narkotyków mafiosa - Antona. Mąż Carmen zostaje zamordowany na oczach syna, a ją nachodzą ludzie, żądający spłaty jego długów i grożący zabiciem dzieci!

Z drugiej strony policja domaga się od wdowy zeznań na temat interesów męża, obiecując jej w zamian objęcie programem ochrony świadków. Carmen musi samodzielnie podejmować trudne decyzje, które mogą zaważyć na życiu jej i dzieci.

mw

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Krew z krwi | Agata Kulesza | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy