Reklama

Krew z krwi

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 131
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Krew z krwi”: Koniec sielanki

– Stoi między policją, mafią i innymi chuliganami i chce obronić swoje dzieci – tak w skrócie Agata Kulesza opisuje sytuację swojej bohaterki Carmen.


Reklama

Gwiazdorska, doborowa obsada i trzymająca w napięciu fabuła - o serialu Xawerego Żuławskiego było głośno, kiedy miał swoją premierę w Canal+. Teraz będzie emitowany w TVP 2, gdzie pojawi się w miejsce "Czasu honoru".

Koniec sielanki

Carmen Rota-Majewska (Agata Kulesza), jest córką byłego bossa mafii. Jej mąż, Marek (Zbigniew Stryj) oficjalnie prowadzi prywatną przystań jachtową, ale w rzeczywistości, razem z bratem Carmen, Wiktorem (Andrzej Andrzejewski) i jego kumplem Stefanem (Łukasz Simlat) zajmuje się przemytem papierosów.

Kobieta wychowuje trójkę dzieci i stara się trzymać z dala od interesów męża i gangsterskiego półświatka. Niestety, sielanka kończy się, kiedy Marek ginie w wyniku porachunków... Carmen nie ma czasu na zastanowienie się, co dalej, bo pojawiają się bezwzględni ludzie, którzy grożąc jej dzieciom, żądają spłaty długów męża i skradzionych narkotyków.

By chronić bliskich, Carmen staje na czele stworzonego przez rodzinę interesu.

Tak jak w filmie

Obok Agaty Kuleszy w serialu wystąpili m.in. Izabela Kuna, Magdalena Buczkowska, Iwona Bielska, Łukasz Simlat i Maciej Musiał. Produkcja "Krew z krwi" została zrealizowana przy użyciu nowoczesnych technologii wykorzystywanych w najlepszych, pełnometrażowych produkcjach filmowych. Serial jest adaptacją holenderskiej serii "Penoza".

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krew z krwi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje