Reklama

Krew z krwi

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 131
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Krew z krwi": Będzie 2. sezon?

Szef telewizyjnej Dwójki , Jerzy Kapuściński, jest bardzo zadowolony z wyników serialu "Krew z krwi", który po emisji w Canal+ trafił w grudniu 2013 na antenę TVP2. Nie wyklucza, że powstanie drugi sezon!

Ostateczne decyzje co do drugiej serii jeszcze nie zapadły, jednak szef TVP2 jest dobrej myśli:  - Rozważamy realizację drugiej serii "Krwi z krwi", tym bardziej, że jest już gotowy scenariusz - zapowiada w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Kapuściński.

Reklama

Producent przygotowywał 2. sezon, gdyż pierwotnie miał on być nakręcony przez Canal+. Ostatecznie nadawca wycofał się z tych planów, a w ubiegłym roku Dwójka wykupiła do niego prawa.

- Jak tylko zobaczyłem ten serial, to chciałem, by pojawił się w TVP2. W Canal+ oglądała go widownia w małej skali - dodaje Jerzy Kapuściński.

Serial opowiada historię Carmen - córki byłego bossa trójmiejskiej mafii i żonę przemytnika. Gdy w zamachu ginie jej mąż, jest zdana tylko na siebie. Zdesperowana, musi przejąć jego interesy. W obronie rodziny podejmuje dramatyczne decyzje. Jest gotowa na wszystko.

Fabuła produkcji jest oparta na holenderskim formacie "Penoza". Pierwszy sezon "Krwi z krwi" wyreżyserował Xawery Żuławski. W obsadzie znaleźli się Agata Kulesza, Izabela Kuna, Szymon Bobrowski, Łukasz Simlat, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Buczkowska, Maciej Musiał i Aleksander Domagarow.

Dwójka "Krew z krwi" nadawała w okresie od 1 grudnia 2013 roku do 19 stycznia 2014 roku, w niedziele godz. 21.10. Średnia oglądalność serialu wyniosła 2,01 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krew z krwi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje