Reklama

Krew z krwi

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 131
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Krew z krwi": 12 kwietnia wraca na ekrany

Powrót do Polski będzie dla Carmen (Agata Kulesza) trudnym przeżyciem

Natalia (Małgorzata Kozłowska) popadnie w ciężką depresję. Nie może pogodzić się ze śmiercią ojca. Poza tym będzie wyrzucała matce, że nie było jej przy dzieciach w tym tragicznym momencie. Zdesperowana dziewczyna spróbuje odebrać sobie życie.

Groźna przyszłość

Reklama

Carmen nie będzie mogła biernie przyglądać się nieszczęściu, które dotknęło jej córkę. Postanowi zatem wrócić do Polski z nadzieją, że uda jej się trzymać z dala od reszty rodziny i znajomych. Niestety, przeszłość da o sobie znać. Kobieta znów stawi czoła bratu (Andrzej Andrzejewski) i ojcu (Jerzy Grałek), przeciw którym będzie zeznawać przed sądem.

Odbije się to mocno na jej psychice. Na domiar złego, Carmen i jej rodzina znajdą się w niebezpieczeństwie. Zeznania kobiety staną się bowiem kluczowe w sprawie przeciwko Henrykowi Rosiakowi (Wiesław Komasa). Mężczyzna za wszelką cenę będzie chciał uniknąć długoletniego więzienia, dlatego postanowi jak najszybciej pozbyć się niewygodnego świadka.

Nowe twarze

 Drugi sezon serialu został nakręcony przez Jana Komasę w Warszawie, Elblągu i w Trójmieście. Zobaczymy w nim m.in. Romę Gasiorowską, Kingę Preis i Bartłomieja Topę.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje