Reklama

Krew z krwi

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 133
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agata Kulesza jako... gangster!

Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia do serialu sensacyjnego "Krew z krwi". W środę gwiazdy występujące w nowej produkcji Canal+, z Agatą Kuleszą i Izabelą Kuną na czele, spotkały się w jednej z warszawskich restauracji, by świętować finał swojej trzymiesięcznej pracy.

Reklama

"Krew z krwi" to drugi po "Misji: Afganistan" polski serial wyprodukowany przez Canal+. Ośmioodcinkowa opowieść o kobiecie, która zostaje... gangsterem, pojawi się na antenie stacji w kwietniu.

Główną rolę gra w "Krwi z krwi" Agata Kulesza. Wciela się w Carmen, córkę byłego bossa trójmiejskiej mafii, wdowę po zamordowanym w zamachu gangsterze - przemytniku papierosów, którą życiowe okoliczności zmuszają do wejścia w świat mafijnych interesów. Po śmierci męża Carmen zdana jest tylko na siebie. Aby w świecie pełnym brutalności zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, zmuszona jest przejąć interesy męża i chwycić za broń.

- Zwykła kobieta w niezwykłej sytuacji - mówi o swojej bohaterce Agata Kulesza.

Obok Kuleszy w serialu pojawi się cała plejada znanych i lubianych gwiazd. Na ekranie zobaczymy m.in. Izabelę Kunę, Małgorzatę Buczkowską, Andrzeja Andrzejewskiego, Iwonę Bielską, Łukasza Simlata, Szymona Bobrowskiego, Mariusza Bonaszewskiego i Maćka Musiała. Gościnnie w "Krwi z krwi" zgodził się także zagrać znakomity Aleksander Domagarow, którego z pewnością wszyscy pamiętają jako Bohuna z filmu i serialu Jerzego Hoffmana "Ogniem i mieczem".

Scenariusz do "Krwi z krwi" oparty jest na zrealizowanym w 2010 roku w Holandii serialu "Penoza". Na potrzeby nowej produkcji Canal+ adaptowały go Małgorzata Fąfrowicz-Szamocka i Karolina Szymczyk-Majchrzak. Reżyserii podjął się Xawery Żuławski.

Nowoczesny montaż, szybka narracja i historia, która hipnotyzuje z odcinka na odcinek - tak zachwalają swój serial producenci "Krwi z krwi". Emisja zaplanowana jest na kwiecień 2012 roku.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd, które w środę świętowały zakończenie zdjęć do serialu.


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krew z krwi | Agata Kulesza | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje