Kozacka miłość Poka stanitsa spit
Ocena
serialu
6
Przeciętny
Ocen: 2309
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kozacka miłość": Odcinki 265-269: Kirył prosi o wybaczenie

"Kozacka miłość" to serial kostiumowy, który od 2020 roku emitowany jest na antenie telewizyjnej Dwójki. Historia rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie. Co wydarzy się w odcinkach 265-269?

Ciągła akcja, miłosne rozterki, intrygi i zdrady - to wszystko, co może zobaczyć widz na ukraińskiej prowincji. Anfisa kontynuuje swoje intrygi, Leżniow jest w niebezpieczeństwie, a odnaleziony Nikoła wraca do stanicy. Co jeszcze czeka nas w trakcie najbliższych pięć odcinków?

"Kozacka miłość": Odc. 265 - streszczenie


Leżniow zgadza się na udział w spektaklu teatralnym, do którego nakłoniła go Anfisa. Ta natomiast, czując, że jej intryga została odkryta, wciąga w swój plan Pankowa. Kiriusza i Koźma są uwolnieni przez Lebiedę. Kirył prosi Lubę i Serafima o wybaczenie. Stepian potajemnie przychodzi na grób matki. Próbuje go pocieszyć Gruszeńka, który widzi rozpacz i cierpienie Stepiana.

Reklama

"Kozacka miłość": Odc. 266 - streszczenie

Leżniow pojawia się w teatrze. Gruszeńka nie wierzy w jego szczerość, lecz Leżniow, będący zakochany próbuje ją przekonać. Fiodor nie jest w stanie przeprosić Oksany, natomiast udaje mu się prosić o wybaczenie starego atamana. Stepian po powrocie z Ustiużyna dowiaduje się, że nie jest poszukiwany. Bezskutecznie próbują trafić na niego Nikoła i Olga.

"Kozacka miłość": Odc. 267 - streszczenie


Aliona przyjeżdża do stanicy i nakłania Kiriuszę do wspólnej podróży za granicę oraz do tego, by poszedł na studia medyczne. Fiodor przełamuje się i próbuje pogodzić się z Oksaną. Duniasza uświadamia sobie, że nie potrafi żyć bez Wasilija. Leżniow wyznaje miłość Gruszeńce. Plan Anfisy zaczyna się komplikować z powodu śmierci Pankowa. Próbuje ona nakłonić Gładysza do współpracy.


"Kozacka miłość": Odc. 268 - streszczenie

Olga i Nikoła przyjeżdżają do stanicy. Widząc żywego Nikołę, w stanicy wybucha wrzawa i jest to okazja do wielkiego świętowania. Oksana nie potrafi znieść towarzystwa Olgi, lecz dzięki niej i Fiodorowi udaje się ocieplić relacje rodzinne. Do tego wszelkie podejrzenia zostają rozwiane. Leżniow opowiada Gruszeńce o feralnym pojedynku w Petersburgu, który był wynikiem nieszczęśliwej miłości. Gruszeńka zapewnia Aleksandra o swoich uczuciach. Gładysz podejrzewa Anfisę o intrygę, w której chciała zabić Leżniowa, lecz ta wszystkiego się wypiera. Gładysz uczy Goriuchina obsługi broni. Aliona w trakcie podróży za granicę zatrzymuje się w zajeździe. Koźma i Marysia spotykają się nocą na stepie.

"Kozacka miłość": Odc. 269 - streszczenie

Marysia opowiada Koźmie o okrucieństwach, jakich dopuścił się Kolewanow. Intrygi Anfisy zostają odkryte przez Gładysza. Ze wszystkich sił chce on powstrzymać jej próbę zabicia Leżniowa. W teatrze jest napięta atmosfera w związku z premierą spektaklu. Anfisa się nie poddaje i kontynuuje intrygę. Gruszeńka przeczuwa, że Leżniowa może spotkać coś nieprzyjemnego. Marysia spotyka się w nocy z Kolewanowem, lecz nie wie, że obserwuje ich Kiriusza. W trakcie premiery teatralnej, na scenie Gioruchin strzela z broni, lecz nie wie, że użyte zostały prawdziwe naboje.

"Kozacka miłość": Gdzie obejrzeć?

Kolejne odcinki "Kozackiej miłości" emitowane są na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Dodatkowo jeśli ominiemy emisję telewizyjną, możemy nadrobić zaległości dzięki platformie streamingowej VOD TVP. To tam zapoznamy się z historią naszych bohaterów od samego początku, do bieżących wydarzeń.  


Czytaj także:
Co działo się w poprzednich odcinkach "Kozackiej miłości"?
"Kozacka miłość" dobiega końca. Jaki serial pojawi się w ramówce TVP2?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: streszczenie odcinków | TVP2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama