Reklama

Wiktoria Gąsiewska w wyciętym bikini! Co za kształty!

Wiktoria Gąsiewska, którą widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji, jak "Kowalscy kontra Kowalscy", czy "rodzinka.pl", wypoczywa właśnie w Dubaju. Aktorka chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z rajskich wakacji i nieustannie relacjonuje swój pobyt. Ostatnio do sieci trafiły fotografie, na których można zobaczyć gwiazdę w zmysłowych pozach.

Wakacje pod palmą

Wiktoria Gąsiewska cieszy się palącym słońcem na egzotycznej wycieczce do Dubaju. Nabiera sił i motywacji do kolejnych projektów zawodowych. Na ten moment jednak pełen relaks i chwila odpoczynku. Aktorka publikuje relacje z jej błogiej codzienności pod palmą, a fani podziwiają malownicze krajobrazy, by choć na chwilę przenieść się tysiące kilometrów od domu. Wiktoria Gąsiewska zachwyciła internautów kolejną fotografią, która onieśmiela. Opalone ciało w bikini i długie, zgrabne nogi zapierają dech w piersiach obserwatorów. W tle wzburzona woda, delikatny piasek i niesamowita roślinność. Wycięty strój kąpielowy podkreśla wdzięki młodej aktorki, a jednocześnie wprawia internautów w zachwyt. Uśmiech na twarzy i emotikona słońca w opisie. Czas na opalanie i chwilę tylko dla siebie!

Reklama

Gorące zdjęcie nie umknęło uwadze obserwatorów

Fani chętnie komentują coraz to nowsze kadry, które pojawiają się w wirtualnej galerii zdjęć celebrytki. Tak było również i tym razem. Nie zabrakło głosów uznania i pochlebnych opinii. Internauci przyznali, że wakacje służą aktorce.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama