Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wiktoria Gąsiewska rozpoczyna nowy etap, a fani wciąż pytają o Zdrójkowskiego. Gwiazda ostro odpowiada!

Kilka dni temu media obiegła informacja o rozstaniu Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Młodzi aktorzy odnieśli się do plotek w swoich mediach społecznościowych i potwierdzili koniec ich związku. Dziś Wiktoria Gąsiewska rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i z uśmiechem patrzy w przyszłość.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski spotykali się ze sobą od 2017 roku. Ich związek uchodził za jeden z najlepszych w polskim show-biznesie. Niestety, uczucie, które połączyło ich na planie "Rodzinki.pl", niestety już wygasło. Od pewnego czasu krążyły plotki w sprawie rozstania aktorskiej pary. Zaczęły narastać jeszcze bardziej, gdy internauci dostrzegli, że Zdrójkowski przestał obserwować swoją dziewczynę na Instagramie.

Po finale "Tańca z Gwiazdami" rozpętała się prawdziwa burza. Paparazzi przyłapali Wiktorię Gąsiewską w towarzystwie tancerza, Jakuba Lipowskiego. Adam Zdrójkowski, pytany o to przez portal Plotek, potwierdził, że jego romantyczna relacja z aktorką najprawdopodobniej się rozpadła. Dzień później Wiktoria Gąsiewska przerwała milczenie i wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że od jakiegoś czasu nie jest już związana z Adamem Zdrójkowskim. Informacja o rozstaniu pary poruszyła internautów. Niektórzy z nich wciąż liczą, że aktorzy do siebie wrócą.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska urządza mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska nie zamierza poddawać się po rozstaniu z gwiazdorem programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka już rozpoczęła nowy etap w swoim życiu i z radością patrzy w przyszłość. 22-latka zaczęła właśnie... urządzanie swoich własnych czterech ścian! Efektami prac nad swoim gniazdkiem podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W projektowaniu wnętrza domu pomaga jej zespół projektantów, z którego usług często korzystają gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in. Rafał Maślak. Znany fotomodel skomentował wpis Gąsiewskiej. Mister Polski 2014 przekazał koleżance, że efekty współpracy z tymi projektantami będą pozytywnie zaskakujące.

"Jeszcze niedawno wybierałaś z Adamem". Jest odpowiedź aktorki

Choć wielu internautów czeka na ukończenie czterech ścian Wiktorii Gąsiewskiej, a nawet na parapetówkę, to niektórzy z nich wciąż wytykają jej rozstanie z Adamem Zdrójkowskim. Jeden z komentatorów napisał, że jeszcze parę miesięcy temu Wiktoria planowała wspólne mieszkanie z Adamem.

"Jeszcze niedawno wybierałaś z Adamem. A tu proszę..."

Gąsiewska nie pozostawiła tych słów obojętnie i wymownie odniosła się do wpisu internauty.  

"Ale siejesz ferment.. to mieszkanie od początku jest moje i tylko moje, więc nie trafiłeś ze swoją uwagą ;)"

Liczycie, że Wiktoria i Adam jeszcze kiedyś do siebie wrócą?

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy