Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wiktoria Gąsiewska pozuje z przystojnym tancerzem! Co ich połączyło?

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim Instagramie fotografię, do której zapozowała z popularnym tancerzem Stefano Terazzino. Okazuje się, że gwiazdy razem zapraszają fanów na wyjątkowe wydarzenie.

Wiktoria Gąsiewska - życie prywatne

Wiktoria Gąsiewska ze światem show-biznesu związana jest niemal przez całe swoje życie. Karierę aktorską rozpoczęła już jako kilkulatka. Największą popularność przyniosły jej role w lubianych serialach: "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl" czy "Barwy szczęścia". W ostatnim czasie o 22-letniej gwieździe było głośno jednak nie za sprawą jej dokonań zawodowych, a zawirowań w życiu prywatnym. Po ponad czterech latach związku rozstała się z Adamem Zdrójkowskim, co odbiło się szerokim echem w mediach.

Wiktoria Gąsiewska zaprasza na "Wieczór panieński plus"

Wiktoria Gąsiewska, choć po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim przez pewien czas była łączona z tancerzem Jakubem Lipowskim, oficjalnie pozostaje singielką. Po tym, jak rozeszła się ze swoim wieloletnim partnerem, rzuciła się w wir pracy. Poświęciła się m. in. przygotowaniom do występów na deskach teatru. Publikując na Instagramie zdjęcie, do którego zapozował z nią Stefano Terazzino, zaprosiła swoich obserwatorów na wyjątkowe wydarzenie.

Reklama

"Wieczór panieński plus", w którym występują Gąsiewska i Terrazzino, a także m. in. Katarzyna Skrzynecka, to najnowsza komedia Marcina Szczygielskiego w reżyserii Marii Seweryn. Według oficjalnego opisu:

Wybierzecie się?

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy