Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 433
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Piotr Adamczyk straci pracę przez Putina? Pewne fakty zostały ujawnione

Serial "Kowalscy kontra Kowalscy" powstaje dzięki rosyjskiej licencji. Czy z powodu wojny w Ukrainie Polsat zawiesi produkcję? Jeśli tak się stanie, Piotr Adamczyk, odtwórca jednej z głównych ról, straci pracę.

Piotr Adamczyk jest bardzo zapracowany. Od lat można oglądać go zarówno w polskich, jak i zagranicznych produkcjach. W ostatnim czasie widzowie Polsatu mogą podziwiać go w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy".

Jednak aktor może teraz stracić pracę. Co się stało?

Piotr Adamczyk straci pracę przez Putina?

Polsat emituje właśnie drugi sezon "Kowalscy kontra Kowalscy". Jak informuje "Super Express", stacja przygotowywała się do realizacji trzeciej serii. Jednak kilka dni temu serialowa ekipa dowiedziała się, że kolejne odcinki na razie nie powstaną.

Reklama

Jakie są powody tej decyzji? Serial "Kowalscy kontra Kowalscy" powstaje dzięki rosyjskiej licencji - to polska wersja rosyjskiego serialu "Iwanowy-Iwanowy". I to właśnie to ma być powodem zawieszenia produkcji.

Po tym, jak Władimir Putin wywołał wojnę w Ukrainie, mało kto chce mieć związek z firmami i produktami, pochodzącymi z Rosji.

Jeśli sytuacja się nie zmieni, a na razie na to się nie zanosi, pracę w serialu straci nie tylko Piotr Adamczyk, ale i pozostali członkowie obsady, m.in. Wojciech Mecwaldowski, Marieta Żukowska czy Wiktoria Gąsiewska.

"Serial, niewątpliwie, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów Polsatu, więc nie wykluczamy kontynuacji, nie są to jednak potwierdzone informacje do szerszej dystrybucji. Oczywiście będziemy informować, jak tylko zostanie podjęta decyzja o kontynuacji" - powiedziała Róża Adamcio, specjalistka ds. promocji telewizji Polsat.

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Kowalscy kontra Kowalscy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama