Reklama

Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Piotr Adamczyk na live czacie o „Kowalscy kontra Kowalscy”

Jeden z głównych bohaterów nowego serialu w rozmowie z Maciejem Dowborem. Od poniedziałku do soboty na naszych kanałach społecznościowych live czaty z ulubionymi postaciami produkcji Polsatu, które chętnie dzielą się wieloma osobistymi historiami i przemyśleniami. Jakie inne tematy poruszył aktor Piotr Adamczyk?

Artysta nie krył radości z powrotu do pracy po okresie kwarantanny i rozpoczęciu pracy na planie zdjęciowym serialu "Kowalscy kontra Kowalscy".

Reklama

- To propozycja, która fruwała w powietrzu i zbiegiem okoliczności wróciła do mnie ponownie. Kino wstrzymało oddech, na szczęście działa telewizja i seriale - stwierdził jeden z głównych bohaterów.

Komediowa produkcja opowiada o losach dwóch rodzin, których teoretycznie łączy jedynie niezwykle popularne w Polsce nazwisko. - To bardzo wiarygodna historia pełna humoru.

Okił Khamidov to reżyseruje i mam wrażenie, że dzięki niemu ta komediowość nabiera głębi. To serial o tym, że inni ludzie mają na nas wpływ. Jeżeli mamy jakiś światopogląd i nagle los nas wrzuca z bliskość z zupełnie innym człowiekiem, to my też potrafimy się zmienić i czegoś od niego nauczyć. A poza tym będzie dużo śmiechu - zapewnił.

Piotr Adamczyk rozmawiał z Maciejem Dowborem między innymi na temat sportowej pasji, jaką jest triathlon, a także zdradził, jak wyglądał jego powrót z USA do Polski w trakcie kwarantanny.
Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje