Reklama

Magda Gessler zdradziła szczegóły romansu ze znanym aktorem!

Magda Gessler w swojej autobiografii "Magda" postawiła na szczerość i ze szczegółami opisała pikantne szczegóły swojego barwnego życia. Restauratorka opisała m.in. romans, jaki łączył ją ze znanym aktorem. Choć w książce nie pada nazwisko artysty, to łatwo można domyślić się, o kogo chodzi...

Najpopularniejsza restauratorka w Polsce i gwiazda telewizji TVN postanowiła wydać autobiografię. Książka zyskała sporą popularność wśród fanów i wielu z nich zdecydowało się zamówić ją w przedsprzedaży.Gessler postanowiła postawić na szczerość i w książce znajdziemy wiele pikantnych szczegółów z jej życia.

Jednym z wątków, który poruszyła gwiazda był romans z młodszym od niej "Aktorem", którego nazwiska nie zdecydowała się zdradzić. Ta gorąca relacja miała mieć miejsce 20 lat temu. Możliwe, że taka anonimowość miała chronić personalia artysty, jednak w jednym z wywiadów Magda zdradziła jego imię a z całej wypowiedzi łatwo można domyślić się, o kogo chodzi.

Reklama

"Wydaje mi się, że Piotr wstydzi się tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy bardzo blisko, ale może Piotr jest zbyt mieszczański, by zrozumieć taką osobę, jak ja. (...) On jest tak delikatną osobą, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało, w środku. Nie ma poczucia humoru" - powiedziała restauratorka w programie "20m2 Łukasza".

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" wyznała, że trzymiesięczny romans z aktorem stał się faktem, ponieważ wówczas oboje bardzo potrzebowali uczucia. Magda Gessler wyznała, że potrafiła zaskoczyć artystę, a ten nie był przygotowany na konfrontację z takim wulkanem energii, jak ona.

"Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości. (...) Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (...) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia .(...) Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć" - czytamy w autobiografii Magdy Gessler.

Magda Gessler nie tylko ze szczegółami opisała swój romans z aktorem, ale także okoliczności rozstania. Wyznała, że będąc z artystą wciąż miała słabość do swojego poprzedniego partnera, który w książce został nazwany "Kelnerem". Okazało się, że Magda pozwoliła mężczyzną bić się o swoje serce. Zwyciężył "Kelner" i to on poleciał z gwiazdą na tygodniowy urlop. Po tym wydarzeniu "Aktor" miał zerwać wszelkie kontakty z restauratorką.

"Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki - przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca - postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób - pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość. Nagrodą dla Kelnera był tygodniowy urlop u mego boku w Brazylii" - zdradziła.

Autor: Konrad Lubaszewski

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę»

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje