Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski poprowadzą kulisy "Tańca z Gwiazdami"!

Do ekipy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dołączyli właśnie Wiktoria Gąsiewska oraz Patryk Cebulski. Aktorski duet zajrzy za kulisy najpopularniejszego tanecznego show w Polsacie, by dostarczyć widzom Polsat Cafe najgorętsze newsy.

Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski w "TzG"

Dla Wiktorii i Patryka nie jest to pierwsze zawodowe spotkanie. Para poznała się na planie serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". Bohater grany przez Patryka bez wzajemności podkochuje się w Eli, w którą wciela się Wiktoria. Podczas tegorocznego Sopot SuperHit Festiwal wystąpili w duecie jako prowadzący backstage, emitowany w social mediach Polsatu.

Młodzi aktorzy są bardzo podekscytowani nowym zawodowym zadaniem.

"Z 'Tańcem z Gwiazdami' miałam okazję zetknąć się jako uczestniczka, ale prowadzenie kulis tego wyjątkowego show to dopiero prawdziwe wyzwanie. Nie mogę się doczekać, by pokazać widzom, jak 'TzG' wygląda od kuchni. Szykujemy masę niespodzianek, więc bądźcie z nami" - mówi Wiktoria.

Reklama

"'Taniec z Gwiazdami' to kultowy format i nie ukrywam, że mam wielką tremę. Bardzo się jednak cieszę, że mogę dołączyć do ekipy programu i to w takiej roli. 'Kulisy TzG' są emitowane na żywo, więc możecie spodziewać się masy dobrej zabawy" - dodaje Patryk Cebulski.

"Taniec z Gwiazdami": Krto wystąpi w 12. edycji show?

Kto zdobędzie Kryształową Kulę w rozrywkowym show telewizji Polsat?

Oto wszystkie pary: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Denis Urubko i Janja Lesar, Radek Liszewski i Lenka Klimentova, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Fit Oldboy i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Kajra i Rafał Maserak.

Pierwszy odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już w poniedziałek, 30 sierpnia, o godz. 20:00 w Polsacie.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy