Kowalscy kontra Kowalscy
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 480
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Nowe bohaterki nieźle namieszają!

Nie od dziś wiadomo, że słaba płeć nie istnieje! Kobiety, pozoru piękne i delikatne, potrafią być także niebezpieczne! Z pewnością przekonają się o tym bohaterowie serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”. A wszystko za sprawą seksownej Laury (Anna Czartoryska-Niemczycka) i Diany (Martyna Solska) o oczach anioła, które w imię miłości nie cofną się przed niczym! Zapraszamy na sobotnie wieczory do Polsatu – od 5 marca o godz. 20:05!

"Kowalscy kontra Kowalscy": Nowe bohaterki namieszają w serialu

Laura, w którą wciela się Anna Czartoryska-Niemczycka, to była ukochana Piotra (Piotr Adamczyk). Widzowie mieli okazję już ją poznać - bohaterka pojawiła się bowiem w dwóch ostatnich odcinkach I sezonu serialu. - To typowy czarny charakter - mówi odtwórczyni roli Laury. - Dawno temu łączyło ją wielkie uczucie do Piotra, które wcale nie wygasło. Ponieważ to kobieta, która zrobi wszystko, aby osiągnąć swój cel, wywróci do góry nogami życie Kowalskich - wyjaśnia Anna Czartoryska-Niemczycka.

Niemniej zamieszania do i tak burzliwych losów rodzin Kowalskich wprowadzi niepozorna Diana (Martyna Solska), koleżanka z klasy Nikodema (Jakub Zdrójkowski) i Janka (Patryk Cebulski). Ona także pojawiła się w poprzednim sezonie serialu. - Teraz Diany będzie więcej, przez co pokaże swój charakter - mówi Martyna Solska. - Bez wątpienia moja bohaterka wie, czego chce i potrafi dążyć do swoich celów, o czym już wkrótce przekona się Nikodem. Jest bardzo emocjonalna, czego nie ukrywa. Ma dużą potrzebę bycia kochaną i zaopiekowaną. Łączy w sobie wiele skrajnych cech, przez co wydaje mi się bardzo ludzka - dodaje aktorka.

Reklama

"Kowalscy kontra Kowalscy": Gdzie i kiedy oglądać?

II sezon serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" od 5 marca o godz. 20:05 i 20:35 w Polsacie! Serial można również oglądać na platformie Polsat Go

 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kowalscy kontra Kowalscy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy