Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 435
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Kuba Zdrójkowski daje nauczkę Wiktorii Gąsiewskiej

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej wychodzi się z rodziną… na zdjęciu. W przypadku Kowalskich – bohaterów serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” to porzekadło z pewnością sprawdza się jeszcze bardziej! Jakie perypetie czekają dwie rodziny o popularnym, polskim nazwisku? Przekonamy się w najbliższą sobotę, 20 marca, o godz. 20:05 w Polsacie.

Przed nami podwójna porcja śmiechu w doborowym towarzystwie. Czym rozśmieszą nas Kowalscy tym razem?

W piątym odcinku Piotr (Piotr Adamczyk) chce zbliżyć się do swojego biologicznego syna (Jakub Zdrójkowski).

Postanawia zabrać Nikodema do salonu samochodowego, aby pokazać mu swoją firmę. Na miejscu przyłapują sprzedawcę na tym, że zostawił na biurku bez opieki ważne dokumenty i kluczyki do kabrioletu.

Piotr potajemnie chowa kluczyki i grozi pracownikowi zwolnieniem, jeśli ich nie znajdzie. Nikodem potępia ojca za bezwzględne i nieuczciwe, jego zdaniem, zachowanie.

Reklama

Anna (Marieta Żukowska) z sukcesem namawia Henryka (Wojtek Mecwaldowski), aby spędził dzień z Jankiem (Patryk Cebulski).

Ojciec z synem wychodzą razem z domu, umawiają na wspólny powrót i... każdy rozchodzi się w swoją stronę. Po powrocie udają przed domownikami, że razem spędzony czas bardzo ich do siebie zbliżył.

To tylko pogarsza samopoczucie Piotra, którego dzień z Nikodemem zakończył się awanturą.

Nazajutrz Henryk spotyka w parku dwóch mężczyzn goniących złodzieja. Okazuje się, że ścigają... Janka, który ukradł im telefon komórkowy. Henryk przegania mężczyzn, ale postanawia dać synowi lekcję życia w sposób nie do końca wychowawczy...

W szóstym odcinku dzięki wstawiennictwu Piotra (Piotr Adamczyk) Nikodem (Jakub Zdrójkowski) dołącza do klasy Janka. Właśnie zaczyna się rok szkolny. Początkowo niechętny Piotr pożycza Henrykowi (Wojtek Mecwaldowski) swój samochód, aby odwiózł synów do szkoły.

Po wykonaniu zadania Henryk odwiedza kumpli. Chce pochwalić się nowym samochodem. Stefan (Bartosz Obuchowicz) zachwycony "furą" prosi Henryka, by zawiózł nim jego młodszą siostrę do ślubu.

Za kilka dni dziewczyna będzie rodzić, dlatego tak jej spieszno przed ołtarz. Henryk, nie chcąc przyznać się przed kolegami, że samochód nie należy do niego, zgadza się zostać ślubnym szoferem.

W szkole Ela (Wiktoria Gąsiewska) proponuje Nikodemowi, aby ten usiadł z nią w ławce. Nikodem ochoczo przystaje na propozycję, jednak Janek (Patryk Cebulski) przekonuje go, że Ela w ten sposób tylko nim manipuluje, aby móc odpisywać na lekcjach. Nikodem postanawia dać nauczkę koleżance. 

Piotr wydzwania do Henryka, ponieważ potrzebuje samochodu. Ma ważne spotkanie w urzędzie skarbowym. Niestety Henryk utknął w weselnym korowodzie.

A to tylko początek dramatycznych przygód... Nie mogąc czekać na powrót Kowalskiego, Piotr zmuszony jest pojechać do urzędu... motorynką Henryka.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy