Kowalscy kontra Kowalscy

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 445
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Czartoryska-Niemczycka w finale "Kowalscy kontra Kowalscy"

Prawdziwe wzruszenia, skomplikowana operacja, walka na pięści o honor ukochanej i zadłużenie z powodu nałogu. Przed nami - niestety - dwa ostatnie odcinki pierwszego sezonu serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", w którym życie bohaterów zostanie wywrócone do góry nogami! Między innymi za sprawą nowej bohaterki, w którą wcieli się Anna Czartoryska-Niemczycka. Będzie okazja i do śmiechu, i do zadumy. Zapraszamy przed telewizory do Polsatu już 8 maja, w sobotę, o godz. 20:05.

Producenci postanowili zakończyć pierwszy sezon serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" z tzw. "przytupem". Pojawi się nowa postać grana przez Annę Czartoryską-Niemczycką, która mocno namiesza w wątku Piotra Adamczyka, wcielającego się w Piotra Kowalskiego. Zenon (Paweł Wawrzecki) przeszarżuje z lekami na potencję, co zakończy się interwencją lekarzy, a Heniek (Wojtek Mecwaldowski) w końcu oświadczy się Jadzi (Katarzyna Kwiatkowska). Diana (Martyna Solska) odważy się na poważny krok w związku z uczuciem, jakie od dawna żywi do Nikodema (Jakub Zdrójkowski).

Reklama

Pojawią się także prawdziwe wzruszenia! W ostatnim, 20. odcinku w jednej ze scen Marieta Żukowska i Katarzyna Kwiatkowska zaleją się prawdziwymi, rzewnymi łzami! - Gdy zobaczyłam serialowych Janka i Nikodema w eleganckich białych koszulach, wykonujących bardzo wzruszającą piosenkę o dwóch matkach, razem z Marietą popłakałyśmy się - wspomina serialowa Jadzia. - Łez było tak dużo, że starczyło nam na kilka dubli. Nie potrzebowałyśmy nawet wsparcia w ich wyciśnięciu! Obydwie nas to bardzo zaskoczyło - skąd tyle wzruszenia?! Myślę, że zdążyłyśmy się zżyć z naszymi bohaterami i chłopcami. Uwielbiam Patryka i Kubę. Strasznie się różną, a równocześnie trzymają sztamę. Kuba imponuje mi sportowym zacięciem, a Patryk to świetny biznesman o artystycznej duszy - dodaje Kasia Kwiatkowska. Co jeszcze czeka nas w kolejnej odsłonie przygód dwóch skrajnie różnych rodzin o popularnym nazwisku w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy"?

Odcinek 19
Anna (Marieta Żukowska) jest niezadowolona z pracy gosposi (Elżbieta Wójcik-Firek). Nie ma jednak odwagi, by zwolnić Kasię. Prosi Jadwigę (Katarzyna Kwiatkowska), aby zrobiła to za nią. Początkowo bojowo nastawiona Jadzia w konfrontacji szybko mięknie. Szczególnie że Kasia ma sporo do zarzucenia swoim pracodawcom. Jadzia prosi Annę o jeszcze jedną szansę dla gosposi. Postanawia także potajemnie przed wszystkimi pomóc Kasi w sprzątaniu.
W szkole jeden z uczniów proponuje klasowe wagary. Ela (Wiktoria Gąsiewska) nie chce na nie iść. Kiedy Nikodem (Jakub Zdrójkowski) wstawia się za nią, zostaje wyzwany przez kolegę na pojedynek. Nikodem starannie przygotowuje się do starcia, jednak, kiedy dochodzi do walki, nie radzi sobie najlepiej... Do akcji wkracza... Ela! Henryk (Wojciech Mecwaldowski) przypadkiem podsłuchuje rozmowę telefoniczną Piotra (Piotr Adamczyk) z tajemniczą kobietą. Jest przekonany, że Piotr zdradza Annę. Udaje się do domu domniemanej kochanki, aby rozmówić się z nią osobiście. Okazuje się, że w tym wypadku nie chodzi o miłość, lecz pieniądze. Laura (Anna Czartoryska-Niemczycka), była ukochana Piotra, jest miliarderką. Pożyczyła Piotrowi sporą sumę po tym, jak dowiedziała się, że jej eks jest śmiertelnie chory i potrzebuje natychmiastowej operacji.

Odcinek 20
Piotr boi się, że Anna dowie się, że wrócił do hazardu. Aby pomóc Kowalskiemu w spłacie długów, Henryk organizuje aukcję helikoptera Piotra wśród bogatych znajomych Hamleta (Mikołaj Cieślak). Aukcja kończy się sukcesem i udaje się odzyskać pieniądze z naddatkiem.
Zenon (Paweł Wawrzecki) zaprasza Kasią na randkę. Wieczór zapowiada się bardzo miło. Niestety senior przedawkowuje środki na potencję i w stanie krytycznym trafia do szpitala. Janek (Patryk Cebulski) oddaje krew potrzebną do transfuzji, dzięki czemu ratuje życie Zenonowi.
Anna i Jadwiga martwią się, że nieszczęśliwa miłość do Eli negatywnie wpływa na wyniki w nauce Janka i Nikodema. Postanawiają zachęcić chłopaków, by odważniej zawalczyli o miłość dziewczyny.
W szkole odbywa się akademia na zakończenie roku szkolnego. Chłopcy wspólnie wykonują wzruszającą piosenkę o matkach. Po występie Diana (Martyna Solska) wyznaje Nikodemowi miłość i całuje go. Kiedy Ela to dostrzega, postanowi się odegrać... Zapraszamy do Polsatu w każdą sobotę o godz. 20:05 na dwa odcinki serialu "Kowalscy kontra Kowalscy"!

Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy