Reklama

Bones

Kości

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 2235
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wybierz najgenialniejszego naukowca!

Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Cały czas macie możliwość głosowania na swoją ulubioną postać. Dziś prezentujemy wam kolejny odcinek cyklu: Genialni naukowcy.


Reklama


Wybierz najgenialniejszego z twojego ulubionego serialu! W naszym plebiscycie próżno szukać  wszystkich znanych serialowych geniuszy. Przedstawiamy wam subiektywny ranking naukowców, którzy dzięki swojej inteligencji i niezwykłym zdolnościom łapią przestępców, leczą pacjentów, a także... produkują metaamfetaminę!

KLIKNIJ I WYBIERZ SWOJEGO ULUBIONEGO NAUKOWCA! ODDAJ GŁOS JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE!

Dexter z "Laboratorium Dextera"

Laboratorium jest szczytowym osiągnięciem Dextera - noszącego biały fartuch, metrowego wzrostu geniusza mówiącego z osobliwym akcentem. W laboratorium pełnym dziwacznego sprzętu Dexter jest jedynym szefem. Jego największym problemem jest jednak to, w jaki sposób pozbyć się z laboratorium wtrącającej się we wszystko siostry Dee Dee.

Dr Gregory House z "Dr House’a"

Gregory House to genialny, lecz charakterny lekarz diagnostyk. Nie lubi pacjentów i stosuje kontrowersyjne metody, ale bezbłędnie diagnozuje najtrudniejsze przypadki.  

Ma wiele wspólnego ze słynnym angielskim detektywem Sherlockiem Holmesem - nadzwyczajna inteligencja, zamiłowanie do muzyki i prasy brukowej, uzależnienie (w przypadku House'a od tabletek przeciwbólowych)...

Jak mówią pomysłodawcy, David Shore i Paul Attanasio, musieli wymyślić coś, za co widzowie pokochają szorstkiego, nieprzepadającego za pacjentami, choć niezwykle błyskotliwego doktora. - Zadaliśmy mu ból i obdarzyliśmy poczuciem humoru - mówił Shore w jednym z wywiadów.

Walt z "Breaking Bad"

Genialny, acz pozbawiony charyzmy nauczyciel chemii staje się... producentem metaamfetaminy! Walt odkrył nową pasję po tym, jak dowiedział się, że umiera na raka. Chciał tylko pomóc bliskim, a rozpoczął "ekscytujące" życie wytwórcy narkotyków. I nawet, gdyby chciał zawrócić z tej "drogi do piekła", jest już za późno...

Zespół Jeffersonian Institute z "Kości"

Błyskotliwie inteligentna i pozornie niewrażliwa - antropolog Brennan (Emily Deschanel) rozwiązuje najmroczniejsze zagadki kryminalne. Wspierają ją przyjaciele z Jeffersonian Institute - dr Cam Saroyan, dr Jack Hodgins, dr Lance Sweets i Angela Montenegro.  Razem tworzą drużynę, której nie oprze się żadna tajemnica...

To tylko niektórzy bohaterowie, jacy pojawili się w naszym zestawieniu. Jeżeli chcesz poznać innych WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE i oddaj swój głos na genialniejszego naukowca!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje