Reklama

Bones

Kości

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 2314
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kości": Choroba Davida Boreanaza opóźniła prace na planie?

W ostatnich tygodniach wielu fanów "Kości" zastanawiało się dlaczego jeden z głównych bohaterów serii, Seeley Booth, jest nieobecny w premierowym odcinku nowej serii. Okazuje się, że to nie tyle zabieg fabularny, ale sytuacja spowodowana chorobą Davida Boreanaza.

David Boreanaz, aktor znany z takich seriali jak "Buffy. Postrach wampirów" oraz "Angel", miał poważne problemy ze zdrowiem. Na początku lata Boreanaz źle zareagował na przyjmowany antybiotyk, co spowodowało powikłania choroby.

Reklama

W tej sytuacji producenci "Kości" zdecydowali się dać Boreanazowi kilka dodatkowych tygodni wolnego, aby w pełni wydobrzał. Zmusiło ich to jednak do wymyślenia nowego wątku fabularnego. W związku z tym Seeley Booth nie pojawi się w kilku pierwszych odcinkach nowej serii.

Według ostatnich informacji David jest już w pełni sił i na dniach pojawi się na planie filmowym. W tym tygodniu zostanie dokręconych parę scen z jego udziałem, które widzowie będą mogli zobaczyć już w październiku.

- Nic nie jest dla mnie tak ważne jak "Kości", więc byłem zadowolony, kiedy producenci dali mi kilka dodatkowych tygodni na wyzdrowienie, nie opóźniając pracy na planie - mówi Boreanaz.

- Czuję się świetnie i jutro wracam do pracy. 11. sezon wystartuje zgodnie z planem, a ja pojawię się już w pierwszym odcinku.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David Boreanaz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje