Reklama

Bones

Kości

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 2326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kości": Brennan spotka się z Ichabodem?

Od pewnego czasu za oceanem pojawiały się pogłoski o crossoverze pomiędzy dwoma popularnymi serialami. Fani gorączkowali się i głowili nad tą zagadką, by wreszcie uzyskać odpowiedź. Wiosną Stacja FOX wyemituje łączony odcinek "Kości" i "Jeźdźca bez głowy".

Co to oznacza? Na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły. Fani jednak nie są zbyt zadowoleni z podjętej decyzji i uważają, że to nieudolne próby stacji na zwiększenie oglądalności obu serii.

Reklama

Jak doszłoby do spotkania czwórki bohaterów (bo w końcu Brennan nigdzie nie ruszy się bez Bootha, a Ichabod nie poradzi sobie bez Abbie)? Oprócz tego od razu nasuwa się na myśl fakt, że postacie funkcjonują w diametralnie różnych uniwersach. 

Wydaje się, że bardziej logiczną decyzją byłoby połączenie "Jeźdźca bez głowy" i "Z Archiwum X". Wyobrażacie sobie radość Muldera oraz sceptycyzm Scully podczas spotkania z Ichabodem? Jeszcze lepiej, kłótnie między Scully i Ichabodem?

Jak myślicie, czy takie crossovery to dobry pomysł? Czasami taki manewr działa (w przypadku np. serii "NCIS" czy "CSI"), ale czy w tym wypadku jest potrzebny? Jakie crossover z chęcią byście obejrzeli?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: FOX | Jeździec bez głowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje