Kości Bones
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 2370
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

KONKURS: Daj sobie w kość!

W codziennej gonitwie nie zapominaj, że jesteś tylko duchem, który prowadzi pokryty mięsem szkielet, stworzony z gwiezdnego pyłu. Więc czas wyluzować i wziąć udział w naszym konkursie. Wraz ze stacją AXN i serialem "Kości" przygotowaliśmy dla was prezenty, które z pewnością przydadzą się wam na Halloween.

20 października o 21:00 na antenie AXN rozpoczyna się 11. sezon serialu "Kości". Z tej okazji, a także na okoliczność zbliżającego się Halloween, mamy dla was zestawy fajnych nagród!

By wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

Za jakiego bohatera serialu chciałabyś/chciałbyś się przebrać i dlaczego?

Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów: maska-czaszka i koszulka ze "szkieletowym" nadrukiem.

Odpowiedzi (wraz z danymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, e-mail kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl. I pamiętaj, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie powyżej 13. roku życia biorą udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Reklama

Na końcu swojeg zgłoszenia, koniecznie dodajcie oświadczenie tej treści: "Oświadczam, że: zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu Daj sobie w kość i akceptuję jego postanowienia, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Konkurs rozpoczyna się dnia 19 października 2016 roku i trwa do dnia 25 października 2016 roku do godziny 23:59:59.

"Kości" to telewizyjny serial kryminalny z elementami dramatu produkcji amerykańskiej, który miał premierę na kanale Fox w Stanach Zjednoczonych 13 września 2005 r. Serial jest oparty na antropologii oraz archeologii sądowej, a każdy jego odcinek przedstawia sprawy FBI, obracające się wokół ludzkich szczątków, prowadzone przez specjalnego agenta FBI Seeleya Bootha (David Boreanaz) i antropolog sądową dr Temperance "Bones" Brennan (Emily Deschanel).

W 11. sezonie "Kości" dowiemy się, co wydarzyło się po wybuchowym finale 10. serii. Bones i Booth po 6 miesięcznej przerwie w pracy zostaną uwikłani w sprawę morderstwa brata Seeleya i szybko wrócą do starych obowiązków zawodowych.

 

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy