Reklama

Bones

Kości

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 2235
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kochają na zabój

Ich magnetyzm sprawia, że w napięciu oczekujemy na kolejny odcinek, najmniejszy gest, ukradkowe spojrzenie, czy namiętny pocałunek. Oto sześć par, których uczucia wystawiane są na najcięższą próbę, gdy ścigając kryminalistów, stają oko w oko ze śmiercią.

Seeley i Temperance z serialu "Kości"

Gdyby chcieć najkrócej opisać relację tej pary, to można nazwać ją związkiem rozumu (Brennan) i duszy (Booth). Genialna i błyskotliwa, a przy tym piękna pani antropolog szybko zawładnęła sercem niezwykle empatycznego agenta FBI. Niestety, Temperance broni się przed uczuciami wszelkimi sposobami ignorując wrażliwego Seeleya. Niesamowite, że po tylu sezonach między nimi do niczego nie doszło... No, może poza niewinnym pocałunkiem, który sprowokowała Carol. W ich przypadku ilość dramatycznych sytuacji, po których oboje powinni paść sobie w ramiona, już dawno przekroczyła dopuszczalne normy. Tej relacji nie zniszczyło pragmatyczne podejście Brennan do seksu, ani nawet sfałszowana śmierć Bootha. Bones, obudź się, ten facet to chodzący ideał! Czekamy na coś więcej...

Reklama

David i Medeline z serialu "Na wariackich papierach"

Dowcipny, zupełnie zwariowany detektyw David Addison (Bruce Willis) i dystyngowana, piękna Maddie Hayes (Cybill Shepherd). Połączyła ich wspólna pasja do rozwiązywanie wszelkich zagadek i... pakowania się w kłopoty! Flirtowali ze sobą tak, że wióry leciały. Aż trudno uwierzyć, że po pokazowym odcinku krytycy pisali, że nie mogli dopatrzyć się chemii między głównymi bohaterami! A tu proszę, widzowie przez lata umierali patrząc, jak seksualne napięcie między tą niesforną dwójką sięga zenitu. Kiedy wreszcie między nimi do czegoś doszło, fani byli rozczarowani. Zabrakło magii. David wypalił do Maddie "kocham cię" i mówiąc oględnie - skoczyli do łóżka.

Eric i Calleigh z serialu "CSI: Miami"

Mają najdłuższy staż członkowski w teamie Horatia Caine'a i od samego początku połączyła ich przyjaźń. Historia znajomości Erica (Adam Rodriguez) i Calleigh (Emily Procter) poszatkowana jest niejasnościami i nieporozumieniami. Ich uczucia zaczynają się krystalizować po tym, jak Eric zostaje ciężko ranny i cudem uchodzi z życiem.

Później Calleigh z niemałym zaskoczeniem odkrywa w zapiskach terapeuty Delko, że to właśnie z nią chciałby spedzić resztę życia i przestaje opierać się rosnącemu uczuciu. Obecnie ich relacja nadal zaskakująco ewoluuje i jest na dobrej drodze do szczęśliwego finału. Po prostu Duquesne wreszcie dokonała słusznego wyboru!

Danny i Lindsay z serialu "CSI: NY"

Zaczęli od lekkiego drażnienia się, przeszli do flirtowania i... wylądowali na ślubnym kobiercu! Wkrótce Danny (Carmine Giovinazzo) i Lindsay (Anna Belknap) zostali rodzicami ślicznej córeczki Lucy. Tak trzymać! Jednak najdramatyczniejsze chwile są jeszcze przed nimi. W 6. sezonie, w ich domu pojawi się największy wróg - Shane Casey, który będzie miał ogromny wpływ na dalsze losy tej pary.Rick i Kate z serialu "Castle"

Spotkanie pięknej i inteligentnej pani detektyw ze znudzonym pisarzem zaowocowało elektryzującą współpracą. Kate (Stana Katic), chyba największa fanka Ricka (Nathan Fillion), staje się kimś więcej niż tylko natchnieniem dla kolejnych powieści.

Castle zrobi wszystko, by z nią pracować. Łączy ich pasja, z jaką rozwiązują kolejne niebezpieczne zagadki. Wręcz czytają sobie w myślach i dokańczają za siebie zdania. To Beckett najczęściej ratuje Castle'a z opresji, on nie pozostaje dłużny. Chemia między tą parą jest tak widoczna, że można ją kroić nożem, a to dopiero początek! Trzymamy kciuki.

Harmon i Sarah z serialu "JAG"

Od pierwszej chwili, gdy Harmon Rabb (David J. Elliott) i Sarah MacKenzie (Catherine Bell) pojawili się na sali sądowej było jasne, że ich relacja wykroczy poza miejsce pracy! Przez 9 lat drogę do szczęścia przysłaniały im: praca, CIA, wojna, terroryzm, przeszłość i inni partnerzy.
Najnowszy numer "Świata Seriali" na rynku już 14 lutego, a w nim:

Exclusive: Filip Bobek "Prosto w serce" kontra Tomasz Ciachorowski "Linia życia", czyli jacy naprawdę są najwięksi serialowi amanci!

"Klan": Basia, siostra Bogny, poznaje przestępczą przeszłość Leszka. Podczas rozmowy w cztery oczy prosi go, by opuścił rodzinę i jak najszybciej wyjechał z kraju.

"Pierwsza miłość": Majka i Paweł spędzają ze sobą noc. Krzyżanowski ma nadzieję, że była żona do niego wróci...

"na wspólnej": Antosia dowiaduje się, że jej biologicznym ojcem jest Sebastian!

Kulisy M jak miłość - W niecodziennych okolicznościach Paweł pozna Ewelinę. Czy Zduński przyjmie propozycję dziewczyny i wyemigruje z nią do Londynu?

Zwroty akcji - "Barwy szczęścia": Iwona i Alek wezmą cichy ślub. Czy rodzice panny młodej wybaczą jej kłamstwo?

Na celowniku - Razem w pracy i... życiu. Jak rodzi się uczucie między duetami wspólnie rozwiązującymi zagadki kryminalne?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje