Reklama

Bones

Kości

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 2236
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Często się tłumaczy

Dr Temperance Brennan jest antropologiem. Powtarza, że lepiej rozumie martwych, niż żywych. Grająca ją Emily Deschanel często musi się tłumaczyć, dlaczego nie wie tego, co wie jej bohaterka.

- Ludzie czasem podchodzą do mnie i pytają, skąd wiem te wszystkie niesamowite rzeczy. Wtedy za każdym razem muszę tłumaczyć, że to nie ja znam się na starych kościach, tylko moja bohaterka, a dokładniej scenarzyści.

Reklama

- Zawsze widzę wtedy rozczarowanie i lekkie niedowierzanie - śmieje się aktorka.

Jest jednak coś, co łączy Emily i jej bohaterkę dr Temperance. Serialowa "Kości" przyjaźni się z koleżanką z pracy Angelą Montenegro, którą gra Michaela Conlin. Prywatnie aktorki także połączyła przyjaźń. Gwiazda pochodzi z artystycznej rodziny. Jej ojciec jest znanym operatorem filmowym - razem pracowali na planie filmu "Bez mojej zgody". Mama Emily jest aktorką, podobnie jak młodsza siostra Zooey. Deschanel od dziecka wiedziała, że zostanie aktorką i profesjonalnie się do tego przygotowywała. Skończyła m.in. wydział aktorski na uniwersytecie w Bostonie i ma licencjat z wiedzy o teatrze.

AW

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje