Reklama

Bones

Kości

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 2322
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co nowego w "Kościach"?

Pod koniec 8. serii w serialu zobaczymy enigmatyczną matkę Seeley’a. W roli Marianne Booth zobaczymy Joannę Cassidy ("Anatomia prawdy"), która pojawi się w życiu syna w najmniej odpowiednim czasie. Nie zabraknie też intryg geniusza zbrodni - Pelanta...


Wizyta mamusi

Reklama

Wizyta matki Bootha będzie szansą na intrygującą konfrontację, bo agent nie miał zbyt szczęśliwego dzieciństwa. Razem z bratem był wychowywany przez dziadka, który wyrzucił z domu ich agresywnego ojca - alkoholika.

Marianne opuściła rodzinę 24 lata temu. - Sądzę, że relacja matki i Seeley’a jest nieco lepsza od tej z ojcem. Sam jestem ciekaw, jak scenarzyści rozwiną ten wątek - zdradza David Boreanaz.

Na razie Cassidy pojawi się w jednym odcinku, ale może to początek? Marianne Booth pojawi się w 22. odcinku, który zostanie wyemitowany z USA 15 kwietnia.

Kolejne sztuczki

Genialny kryminalista Pelant (Andrew Leeds) powróci w finale 8. serii i znów zatrzęsie posadami Instytutu Jeffersona. Nie oznacza to, że Hodgins (T.J. Thyne) odzyska skradzione pieniądze.

Przypominamy też, że Pelant niepostrzeżenie już wkradł się do domu Bootha. Co zbroił? Tego twórcy nie chcą zdradzić, ale jego działania wkrótce skomplikują relację pary.      

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kości | seriale | David Boreanas | Emily Deschanel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje