Reklama

Kontrola

Ocena
serialu
7
Niezły
Ocen: 21
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kontrola": Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska zagrały lesbijki. Co mówią o scenach miłosnych?

21 grudnia na Playerze widzowie mogli obejrzeć premierowy odcinek drugiego sezonu serialu "Kontrola. Produkcja o miłości dwóch kobiet w ostatnim czasie stała się hitem internetu i przyniosła popularność aktorkom wcielającym się w główne role - Adriannie Chlebickiej i Ewelinie Pankowskiej. Gwiazdy serialu postanowiły niedawno opowiedzieć o swoich bohaterkach, atmosferze na planie oraz o scenach miłosnych, które musiały odegrać.

"Kontrola": Aktorki szczerze o scenach intymnych

27-letnia Adrianna Chlebicka i 31-letnia Ewelina Pankowska to dwie aktorki, o których zrobiło się głośno za sprawą hitowego serialu internetowego "Kontrola". To historia miłości dwóch dziewczyn - Natalii i Majki - które nie potrafią bez siebie żyć, ale razem też im nie wychodzi. 21 grudnia na Playerze fani tego serialu będą mogli zobaczyć premierowy odcinek drugiego sezonu. Aktorki pokazały w nim bogaty wachlarz swych zawodowych umiejętności. Po raz kolejny nie lada wyzwaniem były sceny intymne.

"Granie scen intymnych bywa trudne. Dla mnie było to ciekawe i piękne doświadczenie. Wspierała nas cała ekipa. Z Adą mamy świetny kontakt, darzymy się zaufaniem, co nam bardzo ułatwiało pracę. Każda ze scen mówiła coś ważnego o relacji łączącej nasze bohaterki. Poza tym na planie mieliśmy koordynatorkę intymności, która też była dużym wsparciem" - przyznała Ewelina Pankowska, absolwentka wrocławskiej PWST, która wcześniej zdobyła popularność dzięki roli Agnieszki Habsburżanki w "Koronie królów".

Reklama

"Koordynatorka intymności wyznacza granice. Na początku zapytała, czy mamy z czymś problem, czy są miejsca, w których nie chcemy być dotykane. Wiadomo, każdy ma przecież swoją historię, inną wrażliwość, czasem jakieś traumy. Koordynatorka pełni więc funkcję psychologa" - dodała Adrianna Chlebicka, absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej, znana też z ról w "Hiacyncie", Miłości do kwadratu", "Historii Roja" czy "Bejbi blues".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL