Reklama

Komisarz Mama

Ocena
serialu
6
Przeciętny
Ocen: 200
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Mama": Wiosna należy do Pauliny Chruściel

Nowa produkcja Telewizji Polsat nie jest typowym kryminałem. Z pozoru "babski serial" okazuje się wciągającą, zabawną i przebojową historią pewnej matki-policjantki, w której każdy znajdzie coś dla siebie.


"Komisarz Mama" jest dość wierną adaptacją francuskiej "Candice Renoir". To absolutnie nie zarzut, wiadomo bowiem, że dobre przeniesienie serialu zagranicznego na polski grunt udaje się niewielu.

Reklama

Tutaj większość elementów zagrała. Zacznijmy od obsady. Paulina Chruściel w roli tytułowej mamy czuje się jak ryba w wodzie. Być może dlatego, że wiele ją ze swoją bohaterką łączy. Zarówno aktorka, jak i Maria Matejko, wracają do pracy po długiej przerwie spowodowanej urlopem macierzyńskim. I radzą sobie świetnie!

Komisarz, policyjna weteranka, po powrocie jest nowa w ekipie. Do tej pory szefował tu mężczyzna - szowinistyczny podkomisarz Piotr Żeromski (w tej roli przekonujący Piotr Zieliński). Cały zespół dobrotliwie kpi z jej metod pracy, długiego okresu przerwy, a także wizerunku Marii, nazywając ją nawet "Barbie". Jednak ona już w pierwszych odcinkach potrafi udowodnić, że nie daje się wsadzić do żadnej szufladki: matki-Polki, kobiety-szefa czy blondynki. Jest po prostu bardzo fajną babką, której nie da się nie lubić!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama