Reklama

"Komisarz Mama": Odcinek 12. Wielka metamorfoza przystojniaka z "Przyjaciółek"! O kogo chodzi?

W 12. odcinku serialu "Komisarz Mama" (emisja 22.09 o godzinie 21:05 w Polsacie) będziemy mieli okazję zobaczyć gościnny występ aktora, który kojarzony jest przede wszystkim z rolą Andrzeja Gruszewskiego w "Przyjaciółkach". Adam Adamonis przejdzie wielką metamorfozę. Jak zaprezentuje się w 12. odcinku drugiego sezonu "Komisarz Mamy"?

"Komisarz Mama": Adam Adamonis zagra w serialu

Adam Adamonis, przystojny blondyn wcielający się w rolę Andrzeja Gruszewskiego od lat bawi widzów komediowym talentem w serialu "Przyjaciółki". Nienagannie ubrany, z żyłką do interesów niejednokrotnie próbuje pomóc i wprowadza przy tym zamieszanie w życiu byłej żony Ingi (Małgorzata Socha). Widzowie przyzwyczajeni do takiego wizerunku aktora z pewnością przeżyją mały szok, gdy w najbliższy środowy wieczór wybiorą serial "Komisarz Mama". Adamonis zagra w nim grafficiarza Marcina Piejasa, którego kolega ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Aktor zaskoczy nie tylko oryginalnymi stylizacjami, ale również... fryzurą! Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska - Pela pokazała, jak karmi piersią. Czuły gest starszej córki wzruszył fanów aktorki do łez

"Komisarz Mama": Zwiastun

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Adam Adamonis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje