Komisarz Mama

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 2131
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Komisarz Mama" 4 już w Polsat Box Go!

Przygody uwielbianej przez widzów nietuzinkowej policjantki mają swoją kontynuację! 4. sezon "Komisarz Mamy" można oglądać już na platformie Polsat Box Go. Z jakimi wyzwaniami prywatnymi i zawodowymi będzie mierzyć się Maria Matejko w nowych odcinkach? Na jej drodze dwie nowe postaci. Sprawdźcie szczegóły!

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

"Komisarz Mama" 4 już Polsat Box Go

W środę 4 maja 2022 został wyemitowany finałowy odcinek trzeciego sezonu serialu "Komisarz Mama", ale setki tysięcy fanów serialu mogą odetchnąć z ulgą. Przed widzami kolejne trzymające w napięciu śledztwa i perypetie przebojowej, charyzmatycznej, a przede wszystkim niezwykle skutecznej Marii Matejko, dla której nie ma spraw nie do rozwiązania.

Premierowe epizody można już zobaczyć w Polsat Box Go!

Reklama

"Komisarz Mama" 4: Co wydarzy się w serialu?

Czwarty sezon to istna karuzela nowości! Na zawodowej drodze Marii dwie nowe postacie: Beata Lorek (w tej roli Ilona Ostrowska), komisarz z komendy olsztyńskiej, z którą Matejko będzie walczyć o śledztwa oraz podkomisarz Paweł Ostrowski (Mikołaj Krawczyk), dawny znajomy Marii. Spotkanie po latach sprawi, że dawne emocje odżyją...

Kogo zobaczymy w 4. sezonie "Komisarz Mamy"?

Czwarta seria liczy dziesięć odcinków. W obsadzie między innymi: Paulina Chruściel, Paweł Ławrynowicz, Anna Matysiak, Hanna Śleszyńska, Ilona Ostrowska oraz Mikołaj Krawczyk. Producentem wykonawczym jest Polot Media, reżyserem Makary Janowski, a autorką adaptacji Olga Kłys.

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Mama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy