Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1527
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Życie Aleksa zawiśnie na włosku!

Już w sobotę - 31 sierpnia - o godzinie 20.20 na antenę TVP1 wraca po wakacyjnej przerwie "Komisarz Alex". W 1. odcinku nowej serii przygód czworonożnego detektywa i jego przyjaciół z łódzkiej komendy Alex zostanie porwany, a jego życie zawiśnie na włosku!


Reklama


Po kilkuletniej odsiadce z więzienia wyjdzie Jacek Koch vel Szalony (Andrzej Andrzejewski). Przed zakładem karnym czekać będzie na niego Maja (Roma Gąsiorowska) - bezkompromisowa dziewczyna gotowa na wszystko, byle tylko przypodobać się ukochanemu mężczyźnie, który właśnie odzyskał wolność. To ona wpadnie na pomysł, że aby zemścić się na Michale Orliczu (Antoni Pawlicki) za to, że ten przed laty aresztował Szalonego i podczas jednej z akcji zabił jego brata, najlepiej będzie uprowadzić Aleksa. Uzna, że najlepszym wabikiem na czworonożnego komisarza będzie atrakcyjna... suczka. Dlatego właśnie w samochodzie, którym stawi się przed więzieniem po Szalonego, siedzieć będzie obok niej piękna Malina. Cała trójka pojedzie do lasu, gdzie codziennie biega Orlicz...

Michał - zgodnie z planem ułożonym przez przestępców - wpadnie na Maję w czasie treningu w lesie. Gdy dostrzeże szukającą czegoś w trawie dziewczynę, podejdzie do niej i zaoferuje pomoc. Maja uda, że zwichnęła nogę, a Orlicza tak bardzo zaabsorbuje nowa znajoma, że nie zauważy, jak Alex oddala się śladami śnieżnobiałej suczki, która niespodziewanie stanie mu na drodze... Zwabiony do stojącego przy drodze samochodu Szalonego Alex zostanie uwięziony wewnątrz busa razem z Maliną, za którą pobiegł.

Orlicz, słysząc ujadanie Aleksa zamkniętego na pace samochodu Szalonego, rzuci się w pogoń za autem. Gdy zobaczy, że dziewczyna, której pomógł w lesie, wskakuje do busa, zrozumie, że wpadł w zastawioną na niego pułapkę. Będzie zrozpaczony, że nie zdołał uwolnić przyjaciela i że choremu Aleksowi może stać się krzywda, jeśli w porę nie dostanie swoich lekarstw!

Tymczasem Szalony i Maja wywiozą porwane psy do starej odlewni. Aleksowi uda się wyrwać z uwięzi i uciec przed kulami, jakie wystrzeli w jego stronę porywacz. Czworonożny detektyw zobaczy, że jego oprawca kieruje lufę  pistoletu w kierunku Maliny, rzuci się jej na ratunek, obezwładni Szalonego, ale niestety - suczce nie uda się uciec... Dopiero po kilku godzinach odnajdą ją ledwo żywą Orlicz i Puchała (Ireneusz Czop).

Tymczasem Alex, wykończony pościgiem za Szalonym, a przy tym bardzo chory i osłabiony, bo nie dostał swojego lekarstwa o odpowiedniej porze, cudem doczołga się do domu. Obecny akurat u Orlicza Leon (Janusz Chabior) poda psu lek i uratuje mu życie...

Na emisję 1. odcinka 4. serii "Komisarza Aleksa" pt. "Zemsta" telewizyjna Jedynka zaprasza w sobotę, 31 sierpnia, o godzinie 20.20.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Nowa seria „Komisarza Aleksa” | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje