Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1643
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zabójcza namiętność z Anną Przybylską

Już w najbliższą sobotę o godzinie 20.20 na antenę TVP 1 wraca uwielbiany przez widzów "Komisarz Alex". W pierwszym odcinku nowej serii policjanci i czworonożny detektyw ścigać będą bardzo piękną i bardzo groźną kobietę - "łódzką modliszkę", w którą wciela się Anna Przybylska.Daria Wolańska (Anna Przybylska), którą sąd uzna za winną podżegania do zabójstwa swego męża i skaże na dziesięcioletni pobyt w więzieniu, nie będzie mogła pogodzić się z wyrokiem. Choć udowodniono jej winę, będzie uparcie trwała przy swoim i twierdziła, że jest niewinna, a świadek, który słyszał, jak namawiała kochanka do tego, by zamordował jej męża, nie zrozumiał, że tylko... żartowała. W uzasadnieniu wyroku sąd wskaże na sms-y i e-maile, jakie Daria wysłała do ukochanego, które potwierdziły obciążające ją zeznania świadka.

Reklama

Historią "łódzkiej modliszki" zajmować się będzie od samego początku dziennikarz Hubert Domagała (Jakub Wieczorek). To on opisywał historię Darii i relacjonował przebieg procesu na łamach jednej z lokalnych gazet, to on jako pierwszy nazwał ją "modliszką"... W zachowaniu pięknej kobiety po tym, jak ta usłyszy wyrok, coś wyda mu się jednak dziwne i godne jego dalszej uwagi. Postanowi spotkać się z Darią na widzeniu w zakładzie karnym i wysłuchać jej wersji wydarzeń. Czy uda mi się dotrzeć do prawdy?

Daria będzie gotowa zrobić wszystko, by odzyskać wolność i przekonać wszystkich, że jest niewinna. Ucieknie z transportującego ją konwoju i całkowicie zmieni swój image. Komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) i jego koledzy z komendy będą mieli wielki problem, by wpaść na jej trop, pojmać ją i ponownie osadzić za kratkami. Uda im się to dzięki Aleksowi, ale... Czy Daria rzeczywiście jest winna podżegania do morderstwa? Czy przypadkiem nie nazwano jej "modliszką" nieco na wyrost? Kto tak naprawdę odpowiada za zabójstwo jej męża?

Odpowiedzi na te pytania padną już w sobotę - 20 marca. Na pierwszy odcinek 3. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowany "Zabójcza namiętność" z Anną Przybylską w jednej z głównych ról TVP 1 zaprasza o godzinie 20.20

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Anna Przybylska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje