Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1682
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wie, co w męskiej modzie piszczy

Filip Bobek, czyli Filip Miler z "Komisarza Aleksa" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", świetnie się orientuje, co w męskiej modzie piszczy. Na pokazie nowej kolekcji Vistuli pojawił się w garniturze z... nowej kolekcji Vistuli!

Filip Bobek jest bardzo odważny w doborze kreacji, w jakich pojawia się publicznie. Kilkakrotnie już zaszokował bywalców stołecznych salonów swoimi oryginalnymi stylizacjami. O jego intensywnie czerwonych i jasnozielonych spodniach pisały wszystkie modowe kroniki w kraju!

Reklama

Na wtorkowym pokazie nowych propozycji odzieżowych Vistuli Filip także wzbudził sensację pokazując się w niebieskim garniturze... Okazało się, że to garnitur z najnowszej kolekcji marki, której pokaz aktor uświetnił swoją obecnością.

- Kto powiedział, że facet powinien ubierać się tylko w szare czy czarne garnitury? - żartował Filip Bobek pozując do zdjęć tuż po pokazie.

Filip był niewątpliwie najbardziej kolorowym mężczyzną na wtorkowej imprezie. Pozostali panowie, którzy przyjęli zaproszenie na pokaz Vistuli, nie odważyli się ocieplić swoich strojów kolorami i przy zabójczo przystojnym Bobku prezentowali się... szaro.

Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", Cezary Pazura, czyli szef Doroty z "Siły wyższej", i Janusz Gajos, czyli Henryk Nowasz z "Ekipy", po prostu nie wyróżniali się z tłumu. Filip Bobek przyciągał natomiast wzrok wszystkich obecnych na pokazie gości.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Filip Bobek | seriale | Komisarz Alex | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje