Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1445
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Wesołowski ciągle kręci z Aleksem!

Wbrew insynuacjom tabloidów i plotkarskich portali Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", wciąż pracuje na planie nominowanego do Telekamery "Tele Tygodnia" serialu. Kubę z całą pewnością zobaczymy w nowych odcinkach!Reklama

Plotki o tym, że Jakub Wesołowski stracił pracę w "Komisarzu Aleksie", a grany przez niego komisarz Marek Bromski nie pojawi się w nowych odcinkach serialu, które trafią na antenę TVP 1 w marcu, to tylko... plotki. Jakub od kilku tygodni spędza niemal całe dnie na planie w Łodzi razem z Magdaleną Walach i Ireneuszem Czopem, czyli Lucyną Szmidt i Ryszardem Puchałą. Realizacja odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" idzie pełną parą, a Jakub wciąż jest największą - obok tytułowego czworonożnego detektywa -  gwiazdą serialu.

Nieprawdziwe informacje podane w piątek przez jeden z portali, jakoby Jakub Wesołowski "wyleciał" z serialu, stanowczo zdementowali producenci "Komisarza Aleksa". W przesłanym przez nich do mediów liście czytamy: "Informacje zawarte w artykule są nieprawdziwe, podobnie jak nieprawdziwe jest stwierdzenie, że Jakub Wesołowski nie pojawi się w trzecim sezonie serialu."

- Współpraca z Jakubem Wesołowskim na planie "Komisarza Aleksa" układa się bardzo dobrze - podkreśla producentka Monika Jóźwik, dodając, że zarówno producenci, jak i TVP 1 są zadowoleni z wyników oglądalności serialu, która wcale nie spadła, jak sugeruje rozpowszechniający niesprawdzone informacje portal plotkarski.

Jakub Wesołowski przez cały miniony weekend pracował na planie "Komisarza Aleksa". W Łodzi, gdzie powstają zdjęcia do serialu, spędzi jeszcze mnóstwo czasu wciąż wcielając się w sympatycznego Marka Bromskiego!

Kuba za swoją rolę znalazł się w tym roku wśród pięciu nominowanych do Telekamery "Tele Tygodnia" aktorów, a "Komisarz Alex" ma szansę dostać Telekamerę w kategorii Serial Tygodniowy Roku. Aby oddać swój głos na Jakuba Wesołowskiego, wystarczy wysłać sms-a o treści TK.B1 na numer 7265, by zagłosować na "Komisarza Aleksa" - sms-a o treści TK.D1 na numer 7265.

W naszej galerii znajdziecie najnowsze, wykonane w miniony weekend zdjęcia Kuby Wesołowskiego z planu "Komisarza Aleksa" - dowód na to, że aktor wciąż gra Bromskiego!

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Wesołowski Jakub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje