Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1616
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W kuchni inspiruje się... filmami

Aleksandra Hamkało, którą już od września będziemy mogli oglądać w "Komisarzu Aleksie" jako Olę - młodziutką panią weterynarz, w której zakocha się Marek Bromski (Jakub Wesołowski) - ma dwie wielkie pasje. Uwielbia oglądać filmy i gotować!

Aleksandra Hamkało spędza w kuchni bardzo dużo czasu. Potrawy, jakie własnoręcznie przyrządza, są niemal zawsze wyjątkowe. Aktorka inspiruje się bowiem w swoich kulinarnych przygodach... filmami, które ogląda - jak żartuje - między posiłkami.

Reklama

- Filmy i gotowanie to dwie dziedziny, które pożerają lwią część mojego wolnego czasu i są zdolne odkleić mnie od rzeczywistości - mówi Aleksandra.

Ola jest bardzo uważnym widzem. Oglądając filmy, wypatruje, jakie dania się w nich pojawiają, co jedzą bohaterowie. Czasem wystarczy, że filmowe postacie tylko mówią o jakimś daniu, by zainspirowała się i po seansie osobiście sprawdziła, czy potrawa, o której rozmawiali, warta jest grzechu.

Swoje przemyślenia na temat obejrzanych filmów i sprawdzone przepisy na potrawy Aleksandra Hamkało regularnie zamieszcza na swoim blogu "Udław się!". 

- Piszę o filmach, które skłoniły do rozmowy, rozmyślań, sporów. Nie zawsze dobrych, nie zawsze popularnych... O klasycznych starociach i cieplutkich nowościach. A potem: gotowanie! Zawsze inspirowane filmem, czasem na zasadzie wolnego skojarzenia, czasem  konkretną potrawą - wyznaje aktorka.

Blog Oli pełen jest też zdjęć, które wykonuje przyrządzanym przez siebie daniom oraz bardzo szczegółowych przepisów, jak zrobić poszczególne potrawy.

- Moje zmysły po prostu zdominowane są przez filmy i gotowanie - śmieje się Ola.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Aleksandra Hamkało

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje