Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1444
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W "Komisarzu Aleksie" zagra u boku... żony

Na liście gwiazd, które zobaczymy w gościnnych rolach w 3. sezonie "Komisarza Aleksa", wciąż pojawiają się nowe nazwiska. Do obsady serialu dołączył właśnie znany z "M jak miłość" Paweł Okraska - prywatnie mąż grającej podkomisarz Lucynę Szmidt Magdaleny Walach.

W 4. odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" Paweł Okraska wcieli się w wykładowcę Akademii Medycznej Igora Roguskiego, który nie zawaha się zapłacić okrągłego miliona złotych porywaczom swego syna i gotowy będzie na wszystko, byle tylko chłopiec bezpiecznie wrócił do domu.

Reklama

"Komisarz Alex" to trzeci serial, w którym nazwisko Pawła Okraski pojawi się w czołówce obok nazwiska jego żony Magdaleny Walach, ale pierwszy, w którym aktorskie małżeństwo będzie miało okazję spotkać się na planie i występować we wspólnych scenach. Oboje zagrali wcześniej w jednym z odcinków "Twarzą w twarz" i wciąż grają w "M jak miłość", ale ani w jednym, ani w drugim serialu Magdalena i Paweł nie pojawili się obok siebie przed kamerą. W "M jak miłość" ich bohaterowie nawet się nie znają... Razem grali za to w dwóch filmach Krzysztofa Zanussiego ("Suplement" i "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową") i w teatrze.

Magdalena Walach i Paweł Okraska poznali się na obozie adaptacyjnym dla kandydatów na studentów pierwszego roku krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Żartują, że spodobali się w sobie niemal od razu, ale uczucie między nimi rozwijało się powoli. Paweł podobno już w chwili, gdy poznał Magdę, wiedział, że zostanie jego żoną! W 2006 roku na świat przyszedł ich syn Piotr.

Magda i Paweł bardzo lubią ze sobą pracować. Twierdzą, że świetnie rozumieją się nie tylko w życiu prywatnym, ale też na scenie i przed kamerą. Co wyniknie z ich spotkania na planie "Komisarza Aleksa"? Przekonamy się o tym już na wiosnę, gdy TVP 1 rozpocznie emisję 3. sezonu popularnego serialu.

Przypominamy, że "Komisarz Alex" nominowany jest do tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Serial Tygodniowy Roku. Aby zagłosować, wystarczy wysłać sms-a o treści TK.D1 na numer 7265. Głosowanie potrwa do 28 lutego.

 

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Paweł Okraska | Magdalena Walach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje