Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uwaga! Nowa postać w "Komisarzu Aleksie"!

W kilku odcinkach 5. serii "Komisarza Aleksa" pojawi się nowa postać - młodziutka i niezwykle urocza Kinga Iskierka. W śliczną panią technik policyjną wcieliła się znana doskonale widzom z "Galerii" Magdalena Turczeniewicz.


Reklama

Kingę Iskierkę poznamy podczas egzaminu, jakiemu poddani zostaną policjanci z łódzkiej komendy na zakończenie bardzo ważnego szkolenia. Charakteryzująca się dziewczęcym urokiem Kinga od razu wpadnie w oko... Aleksowi, który z zainteresowaniem będzie ją obserwował czekając, aż Michał (Antoni Pawlicki) i Rysiek (Ireneusz Czop) skończą odpowiadać na pytania znajdujące się na arkuszach egzaminacyjnych.

Okaże się, że i Orlicz, i Kinga nie przyłożyli się zbytnio do nauki! Rozwiązanie testu sprawiać im będzie ogromną trudność. Na szczęście Puchale uda się przekazać Michałowi ściągawkę, a ten z kolei - widząc, że Kinga rozgląda się bezradnie po sali - podrzuci dziewczynie karteczkę z odpowiedziami. 

- Nazywa się Kinga Iskierka. Kilka tygodni temu dołączyła do zespołu techników. Przeprowadziła się tu ze Szczecina. Pewnie dlatego, że rozstała się z chłopakiem. Lubi jazz i wytrawne wino. Udziela się charytatywnie - powie po egzaminie Puchała zaskoczonemu jego wiedzą na temat nowej koleżanki Orliczowi.

- Skąd ty to wszystko wiesz? - dopytywać się będzie Michał.

- Słyszałem, jak Lucy plotkowała z Beatką - usłyszy w odpowiedzi od rozbawionego Ryśka.

Do kolejnego spotkania Michała i Kingi dojdzie niebawem... na miejscu zbrodni, gdzie Kinga pracować będzie nad zabezpieczeniem śladów i dowodów.

Zdradzamy, że Kinga zadomowi się w łódzkiej komendzie i odegra dość ważną rolę w życiu... Michała i Aleksa.

Kinga Iskierka to piąta w dorobku aktorskim 31-letniej Magdaleny Turczeniewicz rola serialowa. Debiutowała jeszcze jako studentka krakowskiej PWST w "Egzaminie z życia", zagrała też gościnnie w "Na dobre i na złe" oraz "Prawie Agaty", a obecnie możemy ją oglądać w "Galerii". W "Komisarzu Aleksie" pojawi się po raz pierwszy w 8. odcinku.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Magdalena Turczeniewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje