Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Twarzą w twarz ze zdesperowanym mordercą!

W 12. odcinku serialu "Komisarz Alex" Marek Bromski (Jakub Wesołowski) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdy stanie oko w oko z rozwścieczonym i działającym w amoku mordercą gotowym na wszystko!

Piotr Małecki (Mikołaj Roznerski) zostaje najmłodszym dyrektorem biura analiz w dużej agencji reklamowej. Tego samego dnia w stanie przedzawałowym trafia na OIOM. Podczas rutynowego badania krwi okazuje się, że jest zarażony wirusem HIV. Po wyjściu ze szpitala zabija Pawła Kicińskiego (Michał Kruk), swojego kolegę z pracy, i Agnieszkę Brożek (Małgorzata Zając-Zawadzka), z którą utrzymywał intymne stosunki.

Reklama

Komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) od razu wie, że obie ofiary znały mordercę. Odkrywa, że także Paweł i Agnieszka nie byli sobie obcy. Musi teraz naleźć osobę, której zależało na ich śmierci i odkryć motyw zbrodni.

Puchała (Ireneusz Czop) wpada na pomysł, by sprawdzić profile ofiar na jednym z serwisów społecznościowych i dowiedzieć się, czy miały wspólnych znajomych. Bromski dostaje od administratora serwisu informację, że na liście znajomych Pawła i Agnieszki jest sześć powtarzających się nazwisk. Razem z Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) sprawdza każdą osobę z lisy.

Podczas wizyty w szpitalu, gdzie leżeć miał Małecki, dowiaduje się, że pacjent opuścił klinikę bez zgody lekarza. Pielęgniarka (Beata Fido) zdradza także Markowi Bromskiemu, że pacjent był nosicielem wirusa HIV.

W komisariacie policjanci przesłuchują kolejnego mężczyznę z listy znajomych ofiar. Mateusz (Leszek Stanek) przyznaje, że razem z zamordowanymi i kilkoma innymi tworzyli grupę spotykającą się dla... seksu w pobliskim pałacu i że wieczorem mają się znowu tam zebrać.

Do pałacu przyjeżdża piękna współpracownica Małeckiego, Marta Gajewska (Emilia Komarnicka). Piotr już tam na nią czeka. Oskarża Martę o to, że nie przestrzegała zasad panujących w grupie i zaraziła go wirusem. Strzela do dziewczyny, ale tej udaje się uciec i ukryć w jednym z pokoi. Nie na długo... Małecki zamierza podpalić pałac, by razem z nim spłonęły wspomnienia spotkań z ludźmi, których obwinia o przekazanie mu śmiercionośnego wirusa.

Tymczasem pod pałac przyjeżdża komisarz Bromski z Lucyną i Alexem. Nie wiedzą, że morderca jest w środku. Padają strzały. Marek decyduje się porozmawiać z mordercą twarzą w twarz. Jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdy zdesperowany Małecki mierzy w niego z broni. Na szczęście na miejscu jest też Alex.

"Amok", 12. odcinek serialu "Komisarz Alex", emisja w sobotę o godz. 20.20 w TVP 1.

 


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Wesołowski Jakub | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje