Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1543
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To ona rozkocha w sobie Michała Orlicza!

- Studia ma, pracę ma, figurę ma... To właśnie moja wnuczka... - tak właściciel domu, w którym mieszka Orlicz (Antoni Pawlicki), przedstawi Michałowi Monikę (Julia Rosnowska). Dziewczyna od razu wpadnie w oko komisarzowi!


Do pierwszego spotkania Michała i Moniki dojdzie w momencie, kiedy Orlicz wybierać się będzie z Aleksem w odwiedziny do uratowanej z rąk przestępców suczki Maliny.

Reklama

Okaże się, że Michał, który podjął się znalezienia nowego i bezpiecznego domu dla Maliny, jest na najlepszej drodze, by spełnić obietnicę daną zauroczonemu suczką Aleksowi - znalazł bowiem osobę zainteresowaną adopcją Maliny, ale aby zamieszkać z nowym opiekunem, przyjaciółka czworonożnego detektywa musiałaby przeprowadzić się aż do Gdańska... Na szczęście do Michała zgłosi się Monika!

Wnuczka właściciela domu, który wynajmuje Orlicz, będzie chciała przygarnąć jakiegoś psa. Od dziadka dowie się o istnieniu Maliny i po prostu przyjdzie do Michała, by osobiście zapytać go, czy jest jeszcze szansa na to, by mogła zaadoptować suczkę.

- Jak najbardziej jest to aktualne - usłyszy od Michała, który nie będzie umiał ukryć, że nowa znajoma bardzo mu się podoba, a fakt, że chce zaopiekować się Maliną, utwierdzi go w przekonaniu, iż Monika to dziewczyna wprost wymarzona dla niego!

Zdradzamy, że Monika zagości w życiu i w sercu przystojnego policjanta na dłużej...

Julia Rosnowska, którą  zobaczymy w "Komisarzu Aleksie" jako Monikę, ma 24 lata i jest tegoroczną absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej.

Ma już na swoim koncie kilka ważnych ról, w tym główną w serialu "Julia". Widzieliśmy ją także jako Sylwię Jędrzejewicz w "Plebanii", Olę Kubacką w "Londyńczykach 2", Anię Zawadkę w "rodzince.pl" i Karolinę w "Misji Afganistan".

Jako Monikę Julię Rosnowską zobaczymy już 28 września. Po raz pierwszy pojawi się na ekranie w finałowej scenie 5. odcinka 4. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowanego "Podglądacz".

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Julia Rosnowska | Antoni Pawlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje