Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1556
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przy Agnieszce serce bije mu mocniej...

Jakub Wesołowski, czyli komisarz Marek Bromski z "Komisarza Alexa", nie kryje, że jego serce bije mocniej tylko na widok jednej dziewczyny! Aktor coraz częściej myśli o tym, że Agnieszka Szczurek, w której jest po uszy zakochany, jest właśnie tą kobietą, z którą chciałby zbudować swoją przyszłość.


Reklama

Kuba Wesołowski i Agnieszka Szczurek zaczęli spotykać się latem 2008 roku. Na początku ich znajomości nikt nie wierzył, że połączyło ich prawdziwe uczucie. Oni sami nie byli pewni, czy rzeczywiście chcą być razem na dobre i na złe. Doszło nawet do tego, że po prawie dwóch latach rozstali się na pewien czas i próbowali osobno układać sobie życie. Oboje jednak bardzo za sobą tęsknili... Wiosną ubiegłego roku, gdy przypadkowo wpadli na siebie na jednej z imprez, ich uczucie ponownie wybuchło z ogromną siłą. Postanowili wtedy dać sobie jeszcze jedną szansę i znów zaczęli się spotykać.

Agnieszka Szczurek, dziennikarka i modelka, podbiła serce przystojnego aktora ujmującym uśmiechem i szczerością. Podobno już na pierwszej randce powiedziała Kubie, że nie interesuje jej przelotny romans i krótka przygoda. Kuba, który leczył właśnie wtedy złamane po rozstaniu z Weroniką Książkiewicz serce, przy Agnieszce bardzo szybko zapomniał o poprzedniej dziewczynie.

Dziś, kiedy Agnieszka i Kuba zgodnie deklarują, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, jest niemal pewne, że ich związek przetrwa próbę czasu. Być może nawet para szybko zdecyduje się na założenie rodziny, bo Jakub przyznał niedawno w wywiadzie, że marzy o życiowej stabilizacji i ma już dość kawalerskiego stanu. Na próżno jednak szukać jego opowieści o Agnieszce. Kuba nie ma najmniejszego zamiaru zwierzać się mediom ze swoich uczuć.

- Nie wszystko na sprzedaż!  - mówi.

27-letni aktor żartuje, że zanim spotkał Agnieszkę, był bardzo kochliwy. Teraz nie reaguje już na pełne uwielbienia spojrzenia dziewczyn rzucane w jego stronę, bo - jak mówi - spotkał tę jedyną! Zamiast spędzać czas na imprezach ze znajomymi, Kuba woli dziś wyjść z Agnieszką do kina, iść z nią na spacer. Śmieje się, że po okresie imprezowania w jego życiu nastał czas na... ustatkowanie się. Oczywiście u boku Agnieszki!

 


Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub | Agnieszka Szczurek | Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje