Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przez dziurkę od klucza

Co wydarzy się w nowych sezonach ulubionych seriali? Jakie nowości czekają na widzów? My to wiemy!

 

"Komisarz Alex": Monika i Orlicz będą razem!


Reklama

Dobre wieści dla fanów czworonożnego detektywa i trójki jego partnerów. 5 grudnia rozpoczynają się zdjęcia do 5. sezonu "Komisarza Aleksa". Nowe odcinki trafią na antenę telewizyjnej Jedynki już w marcu 2014 roku.

Możemy zdradzić, że w kolejnej serii - na wyraźne życzenie fanów - będzie więcej życia prywatnego Michała Orlicza (Antoni Pawlicki), Lucyny Schmidt (Magdalena Walach) oraz Ryszarda Puchały (Ireneusz Czop). Czyżby widowiskowe pościgi, skomplikowane kryminalne zagadki, mrożące krew w żyłach zabójstwa już ich znudziły?

Raczej nie, ale wydaje się, że życie prywatne bohaterów było jak na razie traktowane trochę po macoszemu. W 5. serii będzie inaczej. Przykłady? 

U boku komisarza Orlicza pojawią się co najmniej trzy piękne panie. Nadal będzie spotykał się z Moniką (Julia Rosnowska), która adoptowała suczkę Malinę. Na początku sezonu zostaną parą! Ale czy to ona ostatecznie podbije serce zabójczo przystojnego gliniarza, tego ujawnić na razie nie możemy. 

Z kolei Lucyna zbliży się do Wilczka (Andrzej Konopka), którego widzowie poznali już w finale 4. sezonu "Komisarza Aleksa". Czy ta znajomość przerodzi się w coś poważniejszego? 

"Wataha": Kto rozwikła zagadkę tajemniczej śmierci?

Zdjęcia do nowej produkcji HBO rozpoczęły się w połowie września. - Potrwają do połowy grudnia i pewnie niebawem spadnie pierwszy śnieg. Oby pojawił się jak najpóźniej, bo jeszcze trudniej będzie nam się pracowało - mówi Kasia Adamik, reżyserka dwóch ostatnich odcinków "Watahy".

Głównego bohatera serialu gra Leszek Lichota. Jako kapitan Straży Granicznej musi rozwikłać tajemnicę śmierci swoich najbliższych kolegów, którzy na skutek eksplozji w budynku komendy zginęli na miejscu.

- Nie bacząc na konsekwencje, chce wyjaśnić, kto i dlaczego przyczynił się do śmierci komendanta i jego podwładnych - mówi aktor.

Nową produkcję wyróżnia wiarygodność. - Raz sami pogranicznicy mnie nie rozpoznali. Byłem w mundurze, a oni myśleli, że jestem prawdziwym majorem - dodaje Andrzej Zieliński. 

Nowe perypetie "Przyjaciółek"

Od 26 listopada trwają zdjęcia do trzeciej transzy "Przyjaciółek". Potrwają do marca 2014 r. W 3. sezonie, poznamy rodziców Anki (Magda Stużyńska) i nowego prezesa w firmie Zuzy (Anita Sokołowska).

"Prawo Agaty": Mecenas Przybysz wraca na plan

Główni bohaterowie serialu rozpoczęli zdjęcia do 5. serii 27 listopada. Emisja wiosną w TVN. Nie zabraknie żadnej z pierwszoplanowych postaci. O to widzowie mogą być spokojni.

- Na razie jest za wcześnie, by podawać do wiadomości publicznej, kto dołączy do obsady - poinformowała Katarzyna Barylak z biura prasowego TVN. 

"Lekarze": Nowe twarze w serialu

Czwarty sezon rozpocznie się najprawdopodobniej na początku marca 2014 r. Największą gwiazdą w nowej serii będzie ordynator Michał Karkoszka, grany przez Wojciecha Mecwaldowskiego. Kogo jeszcze zobaczymy?

Joanna Żółkowska zagra epizodyczną rolę, jednak nie pozbawioną temperamentu. Zresztą 63-letnia aktorka zdążyła już przyzwyczaić widzów do ról, obok których nie sposób przejść obojętnie. Jak choćby Anna Surmacz w "Klanie".

Don Wasyl pojawi się w serialu jako pacjent. W jednym z pierwszych odcinków 4. serii zobaczymy go wraz z liczną rodziną. Dla pracowników toruńskiego szpitala jego obecność oznacza nie tylko kłopoty, ale i ogromne zamieszanie.

Anna Polony dołączy do podstawowej obsady "Lekarzy". Grana przez nią profesor Pekold zasili grono lekarskie w Copernicusie. Dla 74-letniej aktorki, to w ostatnich latach kolejna, po "Julii", duża serialowa rola. 

"Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski nie odchodzi!

Po zakończeniu emisji 10. sezonu wybuchła bomba, że w 11. nie wystąpi Artur Żmijewski, który znudzony jest rolą księdza.

- To nieprawda. Wiem, że w mediach pojawiły się takie spekulacje, ale odtwórca tytułowej roli zostaje. 11. seria zostanie wyemitowana wiosną 2014 r. Ogromne zmiany nastąpią w życiu Oresta Możejki (Piotr Polk) - podaje Magdalena Łukasiuk z ATM Grupa.  

"Czas honoru": Cichociemni w powstaniu warszawskim

Na pewno 7. sezon "Czasu honoru" będzie ostatnim. Akcja nowych odcinków, nad którymi intensywnie pracują scenarzyści, będzie nawiązywała do powstania warszawskiego - informuje Róża Adamcio, specjalistka ds. PR w Akson Studio.

Dzięki temu zabiegowi w pożegnalnej odsłonie serialu zobaczymy także Antoniego Pawlickiego, który grał Janka.  

KRAS

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje