Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1560
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Porachunki sprzed lat

Orliczowi i Aleksowi grozi niebezpieczeństwo. Na wolności jest przestępca szukający zemsty. Nowe emocje w 4. serii opowieści o psie-detektywie.


Reklama

Ekipa serialu kręci w Łodzi i okolicach zdjęcia do odcinków "Zemsta" i "Niebezpieczne związki". Obok Antoniego Pawlickiego, Magdaleny Walach i Ireneusza Czopa pojawią się w nich m.in. Marieta Żukowska i Cezary Łukaszewicz oraz Roma Gąsiorowska i Andrzej Andrzejewski.

Podczas treningu w lesie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) spotka dziewczynę (Roma Gąsiorowska), szukającą w trawie zgubionych kluczy. Nie zauważy, że tuż przed nosem Aleksa pojawi się suczka, Malina. Pies podąży jej śladem, a Orlicz, zajęty pomocą nowej znajomej, straci go z oczu. Tymczasem Malina zostanie zaciągnięta przez swego pana do busa zaparkowanego przy drodze. To pułapka.

Malina zostanie wykorzystana jako przynęta przez bandytę, który postanowił... porwać Aleksa, by zemścić się na Orliczu za to, że ten kilka lat wcześniej podczas brata, a jego samego aresztował. Orlicz, słysząc ujadanie Aleksa z samochodu Szalonego (Andrzej Andrzejewski), rzuci się w pogoń za autem. Gdy zobaczy, że dziewczyna, której pomagał, wskakuje do busa, zrozumie podstęp.

Śledztwo doprowadzi Orlicza do starej odlewni, gdzie Szalony ukryje oba psy. Zanim to jednak nastąpi, Aleksowi uda się wyrwać i uciec przed kulami porywacza. Ukryty za skrzynią czworonożny komisarz zostanie jednak przez Szalonego poddany kolejnej próbie. Malina głośnym szczekaniem ostrzeże kompana o niebezpieczeństwie, co spowoduje, że bandyta spróbuje ją zastrzelić.

Alex rzuci się Malinie na ratunek, obezwładni Szalonego, ale suczce nie uda się uciec... Dopiero po kilku godzinach odnajdą ją ledwo żywą Orlicz i Puchała. Leon (Janusz Chabior) poda psu lek i uratuje mu życie.

Malina najpierw zamieszka na komendzie, a potem Orlicz, szukając nowego domu dla niej, pozna pewną bardzo sympatyczna wolontariuszkę ze schroniska. Czy to zmieni jego życie? 

A.IM.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje