Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1585
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwszy raz w życiu gra... kucharza

W jednej z gościnnych ról w 5. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa" zobaczymy Piotra Szwedesa, czyli niezapomnianego Tomka Gabriela ze "Złotopolskich". Pojawi się w nim jako Mikołaj Rudnicki, współwłaściciel modnej łódzkiej restauracji i szef kuchni, przed którym gotowanie nie ma żadnych tajemnic.Piotr Szwedes żartuje, że dzięki aktorstwu ma możliwość ciągłego przeobrażania się i poznawania specyfiki pracy ludzi wykonujących zawody, których on nigdy nie chciałby wykonywać na co dzień.

Reklama

- Dziś mogę zagrać nauczyciela, jutro policjanta, pojutrze lekarza! Ale nie wyobrażam sobie, żebym miał codziennie uczyć dzieci, łapać przestępców czy leczyć ludzi. To byłoby dla mnie zbyt monotonne! - twierdzi aktor.

Kiedy Piotr chodził do liceum, bardzo poważnie myślał, by zostać prawnikiem.

- Nie mieściło mi się wtedy w głowie, że aktorstwo może być moim sposobem na życie. Dziś wiem z całą pewnością, że dokonałem słusznego wyboru - mówi.

W "Komisarzu Aleksie" Piotr Szwedes po raz pierwszy w życiu wcielił się w kucharza. Jak aktor, który prywatnie uwielbia dobrą kuchnię, a gotowanie od czasu do czasu sprawia mu wielką frajdę, wypadł w roli szefa kuchni w wytwornej restauracji słynącej z pysznych dań?

Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę - 30 marca - o godz. 20.20, kiedy to telewizyjna Jedynka wyemituje 5. odcinek 3. serii "Komisarza Aleksa" pt.  "Mord a la carte".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Szwedes | Komisarz Alex | Złotopolscy | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje