Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1444
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pawlicki zamiast Wesołowskiego?

Wszyscy fani "Komisarza Aleksa" wiedzą, że w oryginalnej wersji serialu opiekun czworonożnego detektywa ginie w policyjnej akcji. Jak podaje jeden z tabloidów, śmierć z rąk przestępców czeka też wkrótce Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski). Producenci nie potwierdzają jednak oficjalnie tej informacji...Komisarz Marek Bromski - opiekun komisarza Aleksa - to jedna z niewielu w polskich serialach postaci, w jakiej niemal od pierwszego wejrzenia zakochali się widzowie. Spora w tym zasługa sympatycznego i przystojnego Jakuba Wesołowskiego, który wciela się w Bromskiego w polskiej wersji austriacko-włoskiego "Kommissar Rex".

Reklama

Wszyscy fani serialu wiedzą, że opiekun psa-detektywa został w oryginale... zabity. Jeden z tabloidów podaje, że w 3. serii "Komisarza Aleksa" także Marek Bromski pożegna się z życiem, a grającego go Jakuba Wesołowskiego zastąpi Antoni Pawlicki, czyli Janek Markiewicz z "Czasu honoru".

Informacji tej nie potwierdzają producenci serialu. Gdyby jednak okazało się to prawdą, Antoni Pawlicki wcale nie zastąpi Jakuba Wesołowskiego w roli Bromskiego. Jeśli rzeczywiście pojawi się w "Komisarzu Aleksie", zagra zupełnie nową postać! Nie można zatem powiedzieć - co sugeruje w swoim artykule tabloid powołując się na wiarygodne źródło - że Antoni "wygryzł" z serialu Jakuba.

Jakub Wesołowski i Antoni Pawlicki znają się od dawna i łączy ich przyjaźń. Razem zagrali w serialu "Czas honoru" i filmie "Jutro idziemy do kina". Obaj uznawani są za najzdolniejszych polskich aktorów swojego pokolenia, choć ich droga do aktorstwa bardzo się od siebie różniła.

Czy Jakub naprawdę pożegna się z "Komisarzem Aleksem", a Antoni dołączy do obsady serialu? Przekonamy się o tym już na wiosnę, kiedy nowe odcinki przygód czworonożnego detektywa pojawią się na antenie TVP 1.

Zanim to nastąpi, wciąż można oddawać na "Komisarza Aleksa" głosy w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia". Przypominamy, że "Komisarz Alex" walczy w tym roku o miano Serialu Tygodniowego Roku. Aby zagłosować, wystarczy wysłać sms-a o treści TK.D1 na numer 7265.

Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub | Antoni Pawlicki | Czas honoru | Komisarz Alex | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje