Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1343
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Paweł Deląg: "Muszę martwić się o swoją przyszłość"

Paweł Deląg, czyli Wiktor Górski z "Komisarza Aleksa", zachwala komfortowe warunki pracy jakie ma w Rosji!
Paweł Deląg od kilku już lat jest gwiazdą rosyjskich produkcji. Nie wszystkim w Polsce się to podoba... ostatnio nawet jeden z tygodników nazwał go zdrajcą i zamieścił na okładce zdjęcie aktora w mundurze sowieckiego oficera. Mimo to Paweł Deląg nie ma zamiaru rezygnować z pracy w Rosji. Główny powód to spore zarobki...

Reklama

- Nie mogę powiedzieć, że nie zarabiam pieniędzy. Myślę, że wielu polskich aktorów, tych z czołówki, może spać spokojnie. Oni nie mają mi czego zazdrościć. A ja muszę się martwić o swoją przyszłość, bo moje polskie państwo nie zabezpieczy mi emerytury - wyznał w wywiadzie dla "Gali".

- Więc te środki, które w tej chwili zarabiam muszę mądrze ulokować. Mam teraz swoje "pięć minut" i pragnąłbym jakoś zabezpieczyć starość sobie i kilku osobom, którym pomagałem. Na przykład mojej mamie, która jako pielęgniarka ma emeryturę grubo poniżej średniej krajowej, i dzieciom.

Okazuje się jednak, że pieniądze to nie wszystko: aktor ceni komfort pracy w Rosji:

- Aktor w Rosji jest darzony szacunkiem. Nie tylko przez widzów, ale i przez producentów. Po zdjęciach próbnych już następnego dnia mam wiadomość, jak wypadłem. Pytają mnie, czy jestem gotów konkretnego dnia przyjechać na plan. Nie mówiąc już o tym, jak wygląda casting! Wysłali po mnie samochód na lotnisko, a później przez cały dzień miałem ten samochód do dyspozycji, razem z kierowcą. Oprowadzono mnie po studiu, a na casting ściągnięto trzy aktorki, moje ewentualne partnerki. Na koniec przyszedł sam producent, właściciel studia. Był łaskawy przyjechać, a nie musiał, bo ma 25 innych produkcji. Widział moje ostatnie role, uznał je za interesujące i zaproponował mi pracę - powiedział aktor.

Nic dziwnego zatem, że Paweł Deląg nie zrezygnuje z pracy tylko dlatego, że komuś w Polsce się to nie podoba!

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Paweł Deląg

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje