Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1643
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Patrycja Kazadi w "Komisarzu Aleksie". Wiemy, kogo zagra!

W 1. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa", którego emisję TVP1 zaplanowała na początek marca przyszłego roku, w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Patrycję Kazadi. Piękna celebrytka wcieli się w pracownicę firmy odzieżowej La Femme, która nie zawaha się przed niczym, byle tylko dostać... awans.Reklama

Choć Patrycja Kazadi nie jest z wykształcenia aktorką, świetnie sobie radzi przed kamerą. Do galerii postaci, w które się dotąd wcieliła, właśnie dołączyła kolejna - Jagoda Jaworska - przedsiębiorcza kobieta sukcesu żądna władzy i uznania, gotowa na wszystko, by osiągnąć swój cel. Patrycję zobaczymy w tej roli w 1. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" zatytułowanym "Lista śmierci".

Od pewnego czasu Patrycja Kazadi znana jest przede wszystkim jako gospodyni emitowanych w TVN programów "You Can Dance" i "X Factor". W tej roli sprawdza się naprawdę świetnie! Na szczęście jej kariera aktorska również rozwija się w oszałamiającym tempie.

Pamiętamy ją jako pielęgniarkę Jagnę Nowak z "Rancza", Jadzię z "Licencji na wychowanie", Helen z "Londyńczyków", Annę Chełmicką z "Egzaminu z życia", Milenę Bauman z "Fali zbrodni" i Beatę Dolniak z "Na Wspólnej", a już w marcu zobaczymy w "Komisarzu Aleksie" jako perfidną intrygantkę, która wpadanie we własne sidła i stanie się ofiarą człowieka stojącego na jej drodze do awansu.

Jagoda Jaworska to bardzo atrakcyjna kierowniczka działu w prężnie działającej firmie odzieżowej. Stanowisko, jakie piastuje, nie zaspokaja jednak jej ambicji... Marzy, by zostać dyrektorką! Tyle, że aby jej pragnienie się spełniło, musi pozbyć się zajmującego to stanowisko Głowackiego (Marcin Piętowski). Decyduje się wrobić przełożonego w... gwałt, nie przypuszczając, że jej ofiara okrutnie się na niej zemści. Jagoda, choć jej plan się powiedzie, nie będzie długo cieszyła się nową posadą, bo zdesperowany były szef zrobi coś, co na zawsze wyeliminuje ją z gry o stanowisko dyrektora...

Patrycja Kazadi nie będzie jedyną piękną kobietą, jaka pojawi się w 1. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa". Obok niej na ekranie zobaczymy już w marcu m.in. Karolinę Piechotę jako sekretarkę Paulinę Kowalską . Zdradzamy, że obie panie łączyć będzie to, że znajdą się na liście... śmierci sporządzonej przez zdesperowanego dyrektora firmy La Femme!


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | Patricia Kazadi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje