Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto siostra Orlicza!

O życiu prywatnym komisarza Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) dotąd niewiele było wiadomo, ale w czwartym sezonie "Komisarza Aleksa" to się zmieni. Już w pierwszym odcinku poznamy jego młodszą siostrę Julkę, w roli której zobaczymy Katarzynę Dorosińską, znaną widzom m. in. z seriali "Prawo Agaty" i "Prosto w serce".

Ten dzień Michał Orlicz z pewnością pamiętać będzie bardzo długo! Po tym, jak uratuje z rąk przestępców suczkę Malinę, a porwany przez bandytów Alex wyrwie się chcącemu go zabić Szalonemu (Andrzej Andrzejewski) i wróci do domu, przyjaciele z łódzkiej komendy urządzą mu urodzinowe przyjęcie-niespodziankę. Pojawi się na nim młodsza siostra Orlicza.

Reklama

- Specjalnie przyjechałam z Wrocławia... Życzę ci wszystkiego, o czym marzysz - powie Julka bratu, rzucając mu się na szyję, po czym wręczy Michałowi małą paczuszkę.

Zaskoczony komisarz znajdzie w niej... obrożę dla Aleksa, co wprawi w lekkie zakłopotanie Lucynę (Magdalena Walach), która wybrała dla przyjaciela niemal identyczny prezent.        

- Jesteście pewni, że to moje urodziny, a nie Aleksa? - zażartuje Michał, ale nie będzie ukrywał, że jest wzruszony tym, że siostra i przyjaciele wyprawili mu urodzinowe party.

- Zapomniałem o swoich urodzinach, ale na szczęście jest ktoś, kto o wszystkim pamięta. Dzięki, siostrzyczko! - powie, czule przytulając Julkę.

Przyjęciem w komendzie zachwycony będzie także Alex. Czworonożny detektyw wykorzysta okazję, że wszyscy zajęci są Michałem, by bezkarnie buszować wśród talerzy z poustawianymi na stole wędlinami.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z urodzin Orlicza, na których pojawi się jego młodsza siostra Julka.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Antoni Pawlicki | Katarzyna Dorosińska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje