Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1563
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy komisarz wpadnie w oko... Lucynie?

Bardzo przystojny, bardzo męski, bardzo interesujący - Lucyna (Magdalena Walach) dobrze wie, jacy mężczyźni robią na niej największe wrażenie. Czy pojawienie się w łódzkiej komendzie komisarza Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) sprawi, że jej serce zacznie bić mocniej?

Lucyna, która niedawno rozstała się z tajemniczym Jerzym, od pewnego czasu jest już gotowa na nową miłość. Tyle, że niemal całe dnie spędza w pracy, więc o poznaniu kogoś, kto mógłby ją pokochać, może tylko pomarzyć. Gdy jednak w łódzkiej komendzie pojawi się nowy komisarz, jej życie wreszcie będzie miało szansę nabierać rumieńców!

Reklama

Orlicz nie zrobi na Lucynie najlepszego pierwszego wrażenia. Co prawda Lucyna zauważy, że Michał patrzy na nią z zainteresowaniem i od czasu do czasu posyła jej miły uśmiech, ale będzie go ignorowała. Dopiero gdy okaże się, że nowy komisarz jest świetnym policjantem, dobrym przełożonym i po prostu sympatycznym człowiekiem, spojrzy na niego łaskawszym okiem...

Na początku znajomości z Orliczem Lucyna będzie starała się widzieć w nim tylko swojego szefa i nie zauważać, że jest też bardzo atrakcyjnym mężczyzną, któremu blisko do jej ideału. Kolejne spotkania, kolejne rozmowy, kolejne sprawy, przy których będą razem pracowali, przekonają ją jednak, że Michałowi można zaufać. W końcu odważy się odwzajemniać jego uśmiechy, zwracać do niego bez rezerwy, patrzeć mu prosto w oczy... Sposób, w jaki zacznie traktować nowego komisarza, będzie najlepszym dowodem na to, że  go polubiła i że stał się dla niej kimś bliskim.

Czy Lucynę i Michała ma szansę połączyć coś więcej niż tylko wspólna praca? Czy sympatia, jaką zaczną do siebie czuć, może przerodzić się w głębsze uczucie? Tego nie będą wiedzieć na razie nawet oni sami... Jedno jest pewne - że historia ich znajomości będzie naprawdę bardzo ciekawa!

 

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Magdalena Walach | Antoni Pawlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje