Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1553
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa telewizyjna gwiazda!

Jest bardzo sympatyczny, niesamowicie mądry, świetnie czuje się przed kamerą i doskonale prezentuje się na ekranie. Rocky, czyli tytułowy "Komisarz Alex", od dwóch tygodni jest ulubioną gwiazdą telewizyjną kilku milionów widzów. Niektórzy uważają wręcz, że to najlepszy polski... aktor!"Komisarz Alex" jest najchętniej oglądanym nowym serialem w wiosennych ramówkach polskich telewizji. Pierwszy odcinek przygód pięknego wilczura i jego opiekunów z łódzkiej policji obejrzało aż 8 milionów widzów! Grający tytułową rolę Rocky natychmiast podbił serca widzów i stał się wielką gwiazdą! Ma nawet swojego dublera, Ramzesa, który zastępuje go w niektórych scenach.

Reklama


Opiekunka i treserka Rocky'ego, Beata Krzemińska, przyznaje, że bardzo długo szukała psa, który mógłby podołać zadaniu zagrania głównej roli w serialu wzorowanym na austriacko-włoskim hicie telewizyjnym "Komisarz Rex". Aby znaleźć najlepszego kandydata na odtwórcę Alexa, jeździła po całym kraju i spotkała się z osiemdziesięcioma wilczurami. Na Rocky'ego trafiła przypadkiem we Wrocławiu.

W ogłoszeniach drobnych w lokalnej gazecie znalazła anons: "Dwuletniego owczarka niemieckiego pilnie sprzedam". Okazało się, że właściciele psa nie mogli dać sobie z nim rady, bo był nadpobudliwy i zbyt wylewny w okazywaniu uczuć.


Beata Krzemińska, która razem z mężem od wielu lat przygotowuje zwierzęta do pracy na planach seriali i filmów, pokochała Rocky'ego od pierwszego wejrzenia.


- Kiedy go zobaczyłam, od razu wiedziałam, że znalazłam idealnego Alexa - mówi treserka.


Nie pomyliła się! Rocky okazał się niezwykle pojętnym psem, szybko nauczył się właściwego reagowania na komendy, a jego przyjacielski charakter bardzo pomógł mu w szybkim nawiązaniu wspaniałych relacji z całą ekipą serialu.
Rocky'ego zastępuje czasem na planie inny wilczur - Ramzes.


- Ale to Rocky pracuje najczęściej. Gra we wszystkich scenach z udziałem innych aktorów - mówi Krzemińska.


- To wielka przyjemność pracować z tak sympatycznym i zdyscyplinowanym aktorem. Wszyscy pokochaliśmy naszego Alexa, mam nadzieję, że z wzajemnością - powiedziała w wywiadzie telewizyjnym producentka "Komisarza Alexa" Monika Jóźwik.


Gwiazdy serialu - Magdalena Walach i Jakub Wesołowski, czyli podkomisarz Lucyna Szmidt i komisarz Marek Bromski - potwierdzają słowa producentki. Mówią, że Rocky to po prostu świetny aktor i że praca z nim jest wielką frajdą.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje