Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1446
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa laborantka zawróci w głowie Ryśkowi Puchale...

W 1. odcinku nowego sezonu nominowanego do Telekamery "Tele Tygodnia" "Komisarza Aleksa" do zespołu łódzkich policjantów dołączy nowa osoba - młoda, atrakcyjna i nieco ekstrawagancka laborantka Beata Fabicka, w którą wciela się Marta Dąbrowska.Nowa laborantka od razu spodoba się Aleksowi. Czworonożny detektyw polubi Beatę Fabicką z całego serca i zawsze chętnie towarzyszyć będzie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski) podczas jego wizyt w laboratorium. Z kolei Beacie wpadnie w oko... Ryszard Puchała (Ireneusz Czop).

Reklama

Dziewczyna już w czasie pierwszego spotkania ze starszym aspirantem da mu do zrozumienia, że jest pod jego wielkim urokiem. Z czarującym uśmiechem skomplementuje "otwarty umysł" Puchały i najzwyczajniej w świecie zacznie go podrywać! Nie ujdzie to uwadze Bromskiego, który zauroczonemu Beatą koledze będzie musiał przypomnieć, że nie jest mężczyzną do wzięcia...

Beata Fabicka na dobre zagości w łódzkiej komendzie. Okaże się, że - choć sprawia wrażenie nieco zwariowanej i roztrzepanej dziewczyny - jest świetną laborantką, która wiele razy pomoże policjantom w prowadzonych przez nich śledztwach.
Wcielająca się w Beatę Marta Dąbrowska jest aktorką doskonale znaną widzom z wielu seriali - w swoim dorobku ma role m.in. patomorfolożki Kingi Walczyk w "Na dobre i na złe", Zosi w "Ranczu", Joli w "Przepisie na życie", łączniczki Romy w "Czasie honoru" i Iwony w "Życiu nad rozlewiskiem".

Ciekawostką jest, że Marta Dąbrowska - zanim dostała rolę Beaty Fabickiej - wystąpiła w epizodycznej rólce w 7. i 12. odcinku pierwszej serii "Komisarza Aleksa". Wcieliła się lekarkę pogotowia. Marta zagrała też dwie różne role w mazurskiej sadze opowiadającej o losach Małgosi Jantar - w "Miłości nad rozlewiskiem" widzieliśmy ją jako Majkę, a w "Życiu nad rozlewiskiem" wcieliła się w Iwonę, byłą narzeczoną leśniczego Krzysztofa.

W roli Beaty Fabickiej zobaczymy ją po raz pierwszy na początku marca, kiedy to nowe odcinki "Komisarza Aleksa" pojawią się na antenie TVP 1.

Przypominamy, że "Komisarz Alex" jest w tym roku nominowany do Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Serial Codzienny Roku. Aby zagłosować, wystarczy wysłać sms-a o treści TK.D1 na numer 7265.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Komisarz Alex | Marta Dąbrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje