Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1445
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niezwykle trudne śledztwo...

Starsza kobieta znajduje w parku porzucone w krzakach ciało 12-letniej dziewczynki. Okazuje się, że to zaginiona kilka dni wcześniej uczennica szkoły muzycznej... Komisarz Bromski (Jakub Wesołowski) postawi sobie za punkt honoru odnalezienie jej zabójcy. Rozwiązanie zagadki kryminalnej w 8. odcinku "Komisarza Alexa" będzie jednak niezwykle trudne!W czasie, gdy Bromski (Jakub Wesołowski), Puchała (Ireneusz Czop) i Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) starają się znaleźć jakikolwiek trop mogący naprowadzić ich na ślad mordercy, w komisariacie zjawia się zrozpaczona kobieta, której córka nie wróciła do domu po koncercie. Policjanci rozpoczną walkę z czasem, by nie dopuścić do kolejnej zbrodni...

Reklama

Wizyta w domu ojca poszukiwanej uczennicy szkoły muzycznej okaże się bardzo interesująca. Bromski dowie się, że dziewczynka miała na sobie kolorowy szalik pasujący do czapki, jaką zostawiła po wizycie u taty.

To tak naprawdę jedyny ślad w prowadzonej przez niego sprawie. Znacznie więcej wyjaśnią policjantom zapiski z dziennika dziewczynki, które każą im dokładnie przyjrzeć się jednemu z nauczycieli.

W czasie przesłuchania profesora Szymańskiego (w tej roli znakomity Krzysztof Pieczyński) detektywi przeszukają piwnicę znajdującą się w kamienicy nauczyciela obu dziewczynek.

Alex doprowadzi ich do porzuconego tutaj charakterystycznego szalika i do... ciała zaginionej poprzedniego wieczoru młodej pianistki. Nie mający alibi profesor zostanie aresztowany.

Komisarz Bromski, załamany, że nie dysponuje żadnymi dowodami mogącymi obciążyć nauczyciela, zdecyduje się na ponowne przeszukanie piwnicy. Tym razem Alex odnajdzie zamaskowane przejście do innej kamienicy.

Bromski, słysząc, że w jednym z mieszkań ktoś gra na pianinie, zrozumie, że osadzony w areszcie profesor nie jest jedynym nauczycielem muzyki mieszkającym w tym budynku, a prawdziwy zabójca wciąż jest na wolności i właśnie upatrzył sobie kolejną ofiarę.

Czy policjant i jego pies zdążą uratować trzecią dziewczynkę, która wpadła w szpony okrutnego mordercy? Kim jest zabójca i dlaczego zabija 12-letnie pianistki? Do czego zdolny jest niespełniony muzyk zazdroszczący innym talentu? Odpowiedzi na te pytania padną w 8. odcinku "Komisarza Alexa".

"Pierwsza nagroda", 8. odcinek serialu "Komisarz Alex", emisja w sobotę o godz. 20.20 w TVP 1.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje