Reklama

Komisarz Alex

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1528
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Niezłe ciacho w "Komisarzu Aleksie"

W 5. odcinku 4. serii "Komisarza Aleksa" w jednym z gościnnych epizodów zobaczymy Krzysztofa Wieszczka - jednego z najzdolniejszych i najprzystojniejszych polskich aktorów - znanego m.in. z ról w "M jak miłość", "Na Wspólnej" i "Szpilkach na Giewoncie".


Reklama

W "Komisarzu Aleksie" Krzysztof Wieszczek pojawi się jako Tomasz Gruber - wydawca książek i partner autorki kryminału, w którym - jak się okaże - dokładnie opisana została zbrodnia, jakiej nieznany sprawca dokona na... ojcu pisarki.

Tomasz, co wyjdzie na jaw podczas śledztwa, wiążąc się z piękną Katarzyną Mróz (Urszula Grabowska), wcale nie miał czystych intencji! Uwiódł ją i rozkochał w sobie, by dotrzeć do emerytowanego prokuratora - jej ojca - i zemścić się na nim za to, że ten przed laty przyczynił się do rozłączenia go z braćmi i umieszczenia ich w sierocińcu.

29-letni Krzysztof Wieszczek jest absolwentem krakowskiej szkoły teatralnej, którą ukończył dokładnie 5 lat temu. Kiedy był studentem III roku, marzył, by zagrać choć najmniejszą rolę w "M jak miłość"... Pomyślnie przeszedł kilkuetapowe zdjęcia próbne, a kiedy w końcu jego marzenie miało się spełnić, musiał z niego zrezygnować!

- Ktoś z produkcji zadzwonił, żeby zaprosić mnie na ostatni casting dokładnie w momencie, gdy wylądowałem w szpitalu. Po poważnej operacji przez pół roku dochodziłem do siebie i myślałem, że rola w "M jak miłość" przeszła mi koło nosa raz na zawsze - wspominał Krzysztof w wywiadzie.

Na szczęście osoby odpowiedzialne za kompletowanie obsady do serialu nie zapomniały o przystojnym chłopaku. Krzysztof - już po ukończeniu studiów - jednak zagrał w "Emce", a od roli Darka rozpoczęła się jego dobra passa. W ciągu ostatnich 5 lat widzieliśmy go w dziesięciu serialach, a już w sobotę - 5 października - zobaczymy w jedenastym!

Krzysztof Wieszczek, choć na już na swoim koncie udział w filmie fabularnym, wciąż czeka na szansę pokazania się na dużym ekranie i udowodnienia, że świetny wygląd nie jest jego jedynym atutem.

Na 5. odcinek 4. serii "Komisarza Aleksa" pt. "Więzy krwi" z udziałem Krzysztofa Wieszczka TVP1 zaprasza 5 października o godzinie 20.25.

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Alex | seriale | Krzysztof Wieszczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje